Kara Sevda 37. bölüm fragmanlarında intikam ön plana çıkıyor

Kara Sevda 37. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamlarına damgasını vuran Kara Sevdada intikam rüzgarları esmeye başlıyor. Kendisine acı çektirenlerden hesap sormaya yemin eden Kemal intikam için ilk planları devreye sokmaya başlamıştır. Kara Sevda nefes kesen 37. yeni bölüm fragmanları ile yarın akşam Star Tv ekranında sevenleri ile buluşuyor.

Yapımcılığını ay yapımın üstlendiği Kara Sevda 37. bölüm fragmanları ile yarın akşam izleyenleri ile buluşuyor. Kara Sevda dizisinin başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk yer alıyor.

Kara Sevda yayınlanan yeni bölüm fragmanları ile izleyenleri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Kemal özgürlüğün keyfini çıkarmadan intikam için kolları sıvamıştır. Ama Kemalin bilmediği tek şey kızı Denizdir. Kemal kızı ve intikam arasında bir yol seçmek zorunda kalacaktır. Kara Sevda nefes kesen yeni bölümü ile yarın akşam star Tv ekranında..

KARA SEVDA 37. BÖLÜM ÖZETİ

Kemal özgürlüğe attığı ilk adımda karşısında Nihan’ı görünce, ismini “intikam” koyduğu zırhını üstüne giyer. Bu zırhı delip geçecek yegane gerçekten, kızı Deniz’den habersiz, fırlattığı her ok kendisine saplanacaktır. Nihan ise her şeye rağmen Kemal’in Emir’e karşı durabilecek, kızını kurtarabilecek tek insan olduğunun farkındadır.

Emir, aralarındaki savaş ne kadar keskin olursa olsun Kemal’le Nihan’ın, düşmanken de, ayrıyken de birbirlerine karıştığının farkındadır. Bu yüzden Nihan’ı kıskıvrak yakalamak için Deniz üstünden incelikli bir Oyun başlatır. Nihan her hamlesinde hem duygularına, hem de Kozcuoğlu soyadının gücüne karşı mücadele edecektir.

Yaşadığı haksızlıklar ve acılar için hesap sorma vakti Kemal için ilk günden başlar. Kemal’in arka arkaya gelen atakları ezber bozan cinsten olur.

Aylar sonra uçurtma tepesinde Nihan ile Kemal karşı karşıya geldiğinde, etkisi çok uzun süre devam edecek bir yüzleşme yaşanır. Nihan’la Kemal için geçen mevsimler sadece kendilerine söyledikleri yalanları büyütmemiş; sevdalarını da derine itmiştir. Zamanın bilediği sevdaları, şimdi birbirlerine karşı tuttukları bir silahtır. Kemal’in oynayacağı kumar, Nihan’ın gururu kadar, kalbini de hedef tahtasına çıkarır. Nihan, kızının hayatına karşılık hayatının en zor ve acı kararıyla karşı karşıya kalır.

Hüseyin, ailesini bir araya getirmek için Kemal’in tahliyesi şerefine verdikleri yemeği fırsat olarak görür. Tarık da, Zeynep de etraflarını saran çemberden çıkıp bu yemeğe gitmek istemez. Ancak kaçabilmeleri de mümkün değildir. Zeynep, Nihan’la Kemal’in kaderinin tam ortasında yer aldığından habersiz, büyük bir risk alarak ağbisinin karşısına çıkar. Kemal’le kardeşlerinin yüzleşmesi, Soydere ailesindeki çatlağın daha da derinleşeceğinin ilk sinyalini verir.

Emir’e teslim olmamaya kararlı olan Nihan, kızına kavuşmak için yolu Kemal’den geçen bir karara varır. Bu karar, Nihan’la Kemal’in kara sevdasının en büyük sınavı olurken; iki aşığı küllerinden doğuracak bir yangını başlatacaktır.

Yayın Günü: 28 Eylül Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir