Kara Sevda 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kara Sevda 61. bölümü ile ekrana geldi. Bu hafta Kara Sevda dizisinde Asunun Nihanı öldürmek için bir girişimde bulunduğunu öğrenen Emir deliye döndü. Kara Sevda 62. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Ay Yapım imzalı, Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi ‘Kara Sevda’nın kadrosuna sevilen oyuncu Gizem Karaca dahil oldu. Karaca, dizinin önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek bölümlerinde, oldukça zeki ve sıra dışı bir karakter olan Mercanı canlandıracak. İzleyici karşısına farklı bir rolle çıkmaya hazırlanan gizem karaca, Kara Sevda’daki pek çok düğümü de çözecek. ‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 22 Mart Çarşamba günü saat 20:00’da star TV’de ekrana geldi.

KOZCUOĞLU KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA GELİYOR!

Kara Sevda dizisi yeni bölümünde; gözler Ozanın ölümünde parmağı olduğu ortaya çıkan Asuya çevrilecek. Kemalin, Asunun adamı Gürcanı konuşturmak için peşine düşeceği bölümde Emir de atağa geçecek. Kemal ile Emir, kıyasıya bir rekabete girecek. İşlediği suçların ortaya çıkma ihtimaliyle karşı karşıya kalan Asu ise iyice köşeye sıkışacak ve gözünü karartacak. Gerçeklerin birer birer gün yüzüne çıkmaya başlayacağı, Kozcuoğlu kardeşlerin karşı karşıya geleceği heyecan dolu bölümde, Kara Sevda sürpriz gelişmeleriyle ve şok edici finaliyle izleyicileri ekrana bağlayacak.

KARA SEVDA 61. BÖLÜM ÖZETİ

Nihan ile Kemal’in gerçeklerle arasında duran kapı, Tarık’ın bıçak sırtında ilerleyen kaderi için son şanstır. Ancak Kemal’in de pes etmeye niyeti yoktur. Gerçekler en saf haliyle ortaya çıkana kadar Ozan’ın katiline giden yolu sonuna kadar sabırla izleyecektir.

Nihan’ın yaptığı kazaya dair izlerin Asu’ya kadar uzanması Emir’le Asu’yu karşı karşıya getirir. İki kardeş arasında oynanan pokerde Emir’in eli çok güçlüdür. Hem Nihan’ın kazası, hem de Ozan’ın ölümüyle ilgili Gürcan’ın kilit rolü, ezeli düşman Kemal ile Emir arasındaki bayrak yarışını ateşler. Gürcan’ın kaçışıysa Asu’nun aleyhinedir.Kemal Gürcan’a ulaşabilmek için Asu ile baş başa kalacağı bir plan yapar. Bu planı an be an takip eden Nihan için dakikalar saat gibi geçecektir. Ancak Nihan da bu planın altında kalmaz; Kemal’e kendi cevabını hazırlar.

Asu, Tufan’la birlikte Emir’in tuzağına düştüğünde artık kurtulmak için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Asu’nun beklediği mucize Nihan’ı az kalsın ölümüne sebep olabilecek trafik kazasıyla ilgili gerçeklere yaklaştırır. Kemal, Gürkan’a yaklaştıkça Ozan’ın ölümüyle ilgili gerçeklere açılan kapıyı kapatmak Emir’e düşer. Ancak gerçeğe giden yolun önünü tıkamaya yetmeyecektir. Asu için tüm kapılar kapanıp, oyunlar bitmek üzeredir. Hikayenin sonunda ya ölüm, ya hapis vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi