Karadağlar 27. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Karadağlar 27. Bölüm izle Karadağlar 27. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar 27. Bölüm izle Karadağlar 27. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar Son Bölüm izle Karadağlar Yeni Bölüm Fragmanı izle

Bin Yılın Edebi Eseri Karamazov Kardeşler, ‘Karadağlar’ ile Show TV’de…

Yeni yayın dönemi sürprizlerine devam eden Show TV’nin, ünlü Rus yazar Dostoyevski’nin ‘Bin Yılın Romanı’ olarak adlandırılan ‘Karamazov Kardeşler’den uyarlanan yeni dizisi ‘Karadağlar’ Show TV ekranlarında…

Başrolünü usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın üstlendiği ‘Karadağlar’, Halit Karadağ ve oğullarının hikayesini anlatırken Osmanlı’nın şatafatlı dönemlerinden fakirlik ve sefalet içinde geçen zor yıllara ışık tutuyor. Payidar Köyü’nde geçen hikayede köyün zengin ağaları ile fakir halkın hayatı arasındaki uçurumda geçim mücadeleleri, aile ilişkileri, sevgi, sadakat, inançlar hayat buluyor.

Yapımcılığını Med Yapım’ın, yönetmenliğini ise Oğuzhan Tercan’ın üstlendiği ‘Karadağlar’ da, İbrahim Çelikkol, Korel Cezayirli, Burak Sağyaşar, Ahmet Rıfat Şungar, Hatice Şendil, Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar ve Aliona Bozbey rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ertunç Şenkay’ın üstlendiği ‘Karadağlar’ın çekimleri Kaz Dağları’nda devam ediyor. ‘Karadağlar’ın senaryosunu ise Alican Yaraş kaleme alıyor.

Karadağlar 26. Bölüm Özeti

Vurularak uçurumdan düşen Halit Karadağ nehirde sürüklenir. Halit’in kaybolduğunu öğrenen Karadağ ailesinde ise Selahattin yüzünden bir miras kavgası başlar. Halit Karadağ’ın imzasını taklit ederek sahte bir vasiyetname hazırlayan Selahattin, babasının bütün mirasına el koymaya çalışır. Ancak Gülali’nin buna izin vermeye hiç niyeti yoktur. Peki Halit Karadağ’ı kim vurmuştur? Babalık yapmadığı çocukları mı? Sürekli kötü davrandığı Esma mı? Birdenbire ortaya çıkan Remziye mi? Yoksa Gülhayat mı? Kasabada neredeyse herkes şüphelidir ama Halit Karadağ henüz ölmemiştir. Ağır yaralanan Halit’i nehir kenarında yaşlı bir adam bulur.

Karadağlar 27. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz