Karadağlar 29. Bölüm Fragmanı izle

Karadağlar 29. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar 29. Bölüm izle Karadağlar 29. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar 29. Bölüm izle Karadağlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

Karadağlar 29. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bin Yılın Edebi Eseri Karamazov Kardeşler,
‘Karadağlar’ ile Show TV’de…

Yeni yayın dönemi sürprizlerine devam eden Show TV’nin, ünlü Rus yazar Dostoyevski’nin ‘Bin Yılın Romanı’ olarak adlandırılan ‘Karamazov Kardeşler’den uyarlanan yeni dizisi ‘Karadağlar’ Show TV ekranlarında…

Başrolünü usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın üstlendiği ‘Karadağlar’, Halit Karadağ ve oğullarının hikayesini anlatırken Osmanlı’nın şatafatlı dönemlerinden fakirlik ve sefalet içinde geçen zor yıllara ışık tutuyor. Payidar Köyü’nde geçen hikayede köyün zengin ağaları ile fakir halkın hayatı arasındaki uçurumda geçim mücadeleleri, aile ilişkileri, sevgi, sadakat, inançlar hayat buluyor.

Yapımcılığını Med Yapım’ın, yönetmenliğini ise Oğuzhan Tercan’ın üstlendiği ‘Karadağlar’ da, İbrahim Çelikkol, Korel Cezayirli, Burak Sağyaşar, Ahmet Rıfat Şungar, Hatice Şendil, Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar ve Aliona Bozbey rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ertunç Şenkay’ın üstlendiği ‘Karadağlar’ın çekimleri Kaz Dağları’nda devam ediyor. ‘Karadağlar’ın senaryosunu ise Alican Yaraş kaleme alıyor.

Karadağlar 28. Bölüm Özeti

Gülali babasını öldürdüğü suçlamasıyla köy meydanında asılacaktır. İnfaz gerçekleşeceği sırada Halit köy meydanına gelir ve Gülali’yi darağacında görür. Halit’in önünde iki seçenek vardır ya kalabalığa kendini gösterecek ve infazın durmasını sağlayacak ya da ezelden beri sorun yaşadığı oğlunun idamına göz yumacak. Sonunda Halit Gülhayat’la bir anlaşma yapar ve kendini kalabalığa göstererek infazı durdurur. Anlaşmaya göre Gülhayat bir daha Gülali’yle görüşmeyecektir. Babası ortaya çıkınca Gülali asılmaktan kurtulur ancak Halit’i öldürmeye teşebbüsten hücrenin yolunu tutar. Bu arada Halit’in kasabaya geri dönüşü Selahattin’in bütün planlarını bozmuştur. Babasının mirasını ele geçiren hatta evini bile satan Selahattin babasını karşısında görünce durumu kendi lehine çevirebilecek bir yol arar.

Karadağlar 29. Bölüm Fragmanı izle

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir