Karadağlar 35. Bölüm Fragmanı izle

2
0

Karadağlar 35. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar 35. Bölüm izle Karadağlar 35. Bölüm Fragmanı izle Karadağlar 35. Bölüm izle Karadağlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Başrolünü usta oyuncu Erdal Özyağcıların üstlendiği Karadağlar, Halit Karadağ ve oğullarının hikayesini anlatırken Osmanlının şatafatlı dönemlerinden fakirlik ve sefalet içinde geçen zor yıllara ışık tutuyor. Payidar Köyünde geçen hikayede köyün zengin ağaları ile fakir halkın hayatı arasındaki uçurumda geçim mücadeleleri, aile ilişkileri, sevgi, sadakat, inançlar hayat buluyor.

Yapımcılığını Med Yapımın, yönetmenliğini ise Oğuzhan Tercanın üstlendiği Karadağlar da, İbrahim Çelikkol, Korel Cezayirli, Burak Sağyaşar, Ahmet Rıfat Şungar, Hatice Şendil, Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar ve Aliona Bozbey rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ertunç Şenkayın üstlendiği Karadağların çekimleri Kaz Dağları’nda devam ediyor. Karadağların senaryosunu ise Alican Yaraş kaleme alıyor.

Karadağlar 34. Bölüm Özeti

Bütün mal varlığını oğlu Selahattin’e kaptıran artık yatacak yeri bile olmayan Halit Karadağ kasabayı terk eder. Beş parasız kalan ve bir dilim ekmeğe bile muhtaç olan Halit kendini yeni bir köyde, batıl inançları olan bir grup saf köylü arasında bulur. Şimdiye kadar tüm servetini insanların zayıflıkları sayesinde yapan Halit, bu yeni köyü bir fırsat olarak görür ve kendini farklı biri olarak tanıtarak köylülerin arasına karışır.

Bu arada aftan yararlanarak dağdan inen Ayfer’e Gülali kapısını açar. Ayfer’i babasından kendisine kalan bir emanet olarak gören Gülali’nin bu davranışına Gülhayat’ın tepkisi ise oldukça beklenmedik bir şekilde olur. Bundan sonra ne olursa olsun Gülali’yi kaybetmek istemeyen Gülhayat da Gülali’nin evine yerleşir ve Gülali her ne kadar istemese de Ayfer ve Gülhayat’la birlikte yaşamak zorunda kalır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz