Karadayı finalinde neler olacak? Mahir ölüyor mu?

Fenomen dizinin finali nefes kesecek

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindorun paylaştığı, üç yıldır birçok başarıya imza atan Karadayı efsanesi 15 Haziran Pazartesi günü çok konuşulacak final bölümüyle ekrana geliyor.

Final bölümünün çekimleri sırasında bir araya gelen dizinin oyuncuları izleyicilerine selam vererek, teşekkür etti. Üç yıl boyunca adeta aile olan Karadayı ekibinin son set gününde, başarının verdiği mutluluğun yanı sıra hüzün de vardı.

MAHİR KARA ÖLECEK Mİ?karadayı-mahir-feride-final

Türk televizyon tarihinin efsane yapımları arasında yerini alan Karadayının finalinde Mahir ve Kara ailesinin neler yaşayacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Mahir ve Feridenin adalet arayışının ekrana geldiği dizide yaptıkları kötülüklerin cezasını bulan Mehmet Saim, Savcı Turgut ve Belginden sonra gözler hayatta kalan Necdete çevrildi. Dizinin yeni bölümünde; halk kahramanı ilan edilen Mahir beş yıl sonra hapisten çıkacak. Heyecan dolu final bölümünde, geçen beş yılın ardından Kara ailesinin kurduğu yeni hayatlar ekrana gelecek. Mahir Karanın mezarının ekrana geldiği final tanıtımıyla son bölümde neler olacağı sabırsızlıkla bekleniyor.karadayı-feride-mahir

Ay Yapım imzalı senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolatın yönetmenliğini Uluç Bayraktarın üstlendiği KARADAYI unutulmaz final bölümüyle 15 Haziran Pazartesi günü saat 20.00′da ATVde ekrana geliyor.

KARADAYI FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

Tarih: 15 Haziran 2015 — 19:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi