Ana Sayfa Genel Haberler Karagül 111. bölüm fragmanında heyecan devam ediyor

Karagül 111. bölüm fragmanında heyecan devam ediyor

0
0

Karagül 111. bölüm fragmanında heyecan devam ediyor Karagül dizisi izleyicilerinin ekranlarına heyecan dolu bölümlerle gelmeye devam ediyor. Fox Tvnin sevilerek izlenen dizisi Karagül yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Karagü 111. bölümden fragman ve detaylar

Karagül 111. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TVnin heyecan dolu dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Karagül son bölüm ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde.

Karagül dizisi izleyicilerini yine yepyeni heyecanlara sürüklemeye devam ediyor. Fox Tvnin sevilerek izlenen dizisi Karagülün yeni bölümünde neler olacak? İşte Karagül 111.bölümden detaylar..

KARAGÜL 111. BÖLÜM FRAGMANI

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadriye Ana yangından kurtarılsa da artık ölümün kıyısına gelmiştir. Ancak konak yaşanmaz hale gelir ve Şamverdiler için her şey yeniden başlayacaktır. Kendal ağır bir zehirlenme yaşasa da hayatta kalır ve son anda Kenan’ın Kendal’ı bitirmek için yaptığı son darbe planını öğrenir. Öğrendiklerinden sonra Kendal, artık oğluna kavuşabilmesinin en büyük engeli olan Kenan’ın idam fermanını imzalar. Öfkesi ve intikam ateşi bir türlü sönmek bilmeyen Gülizar, türlü planlarla Şamverdilere saldırmaya devam etmektedir. Zaten bir dar boğazdan geçen Şamverdilere darbe üzerine darbe indirmeye devam eder. Bundan en büyük payı da Kadriyenin vasiyetiyle ailenin reisi olma yolunda ilerleyen Baran alır. Ancak Baran bu kez desteği hiç beklemediği birinden alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz