Ana Sayfa Genel Haberler Karagül 120. yeni bölüm fragmanında şok

Karagül 120. yeni bölüm fragmanında şok

1
0

Karagül 120. yeni bölüm fragmanında şok Fox Tv ekranlarının Cuma günü en çok izlenen dizileri arasında yer alan Karagül 119. bölüm ile izleyici ekrana kilitledi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Kragül yeni bölüm fragmanı ise nefes kesiyor. İşte Karagül yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi karagül bomba gibi bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Ece Uslu,Saruhan Hünel ,Mesut Akusta ve Şerif Sezerin olduğu, prodüksiyonu Avşar Film tarafından gerçekleştirilen ve Türkiyenin FOX kanalında yayınlanan televizyon dizisidir. İşte Karagül 120. bölüm fragmanı ve detaylar.

RÜZGAR VE MAYA YIKILAN EVDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Kendal bir yandan Baran gibi, tüm hayatının bir yalan üzerine kurulu olduğunu duyduğu andan itibaren bu gerçekle yüzleşmeye çalışmaktadır. Diğer yandan her geçen gün ve an finansal olarak biraz daha sıkışmaktadır. Kendisine karşı tavır alan ve sırtını dönen Kadriye ana başta olmak üzere Narin ve Ebru’ya bir ders vermek için evleri yıkma kararı alır… Ancak Kendal’ın hiçte aklında olmayan bir şekilde Maya ve Rüzgar yıkılan evin altında kalırlar. Narin, oğluna yeniden ulaşabilmek umuduyla aklına gelen her yolu denemeye devam etmektedir. Ancak Baran iki annesine karşı ördüğü duvarları bir türlü yıkamamaktadır. Maya ve Rüzgar’la beklenmedik bir şekilde bağlanan olaylar Baran’ın, Narin’e ve Ebru’ya olan tepkisini nasıl etkileyecek? Asım’ın tedavisi için kendilerini İstanbul’a atan Özlem ve Emine, bir yandan Asım için mücadele ederken diğer yandan İstanbul’un karmaşasıyla baş etmek zorunda kalacaklardır.

Alimden zalim, zalimden alim doğarmış diyen Kendalın annesi Kadriye oğlunu Şamverdi soyadından reddeder. Bunun üzerine Kendal, ben başlattım ben bitiririm diyerek öfkesine hakim olamaz. Özlem ve Emineyi yeni bir yolculuk heyecanın sarar. Emine ve Özlem İstanbula giderler. Kendalın öfkesi öz yeğenlerine zarar verecek kadar çoğalır. Rüzgar ve Mayanın içinde bulunduğu evi yıkmaya başlarlar. Maya ve Rüzgar bu evden nasıl kurtulacak?

KARAGÜL 120. BÖLÜM FRAGMANI

Karagül Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ebru Şamverdi: Ece Uslu

Baran Şamverdi: Mert Yazıcıoğlu

Kendal Şamverdi: Mesut Akusta

Kadriye Şamverdi: Şerif Sezer

Narin Mercan: Özlem Conker

Maya Şamverdi: İlayda Çevik

Ada Şamverdi: Ayça Ayçin Turan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz