Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Karakol 9. Bölüm Fragmanı izle

Karakol 9. Bölüm Fragmanı izle Karakol 9. Bölüm izle Karakol 9. Bölüm Fragmanı izle Karakol 9. Bölüm izle Karakol Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

İçişleri Bakanlığı, İstanbul’da artan suç oranını önleyebilmek için yeni bir proje geliştirir. Bakanlığın isteği üzerine bir pilot uygulama başlar. İstanbul’un suç oranı en yüksek bölgesinde bir Karakol belirlenir ve bu karakola ‘operasyon timi’ adı altında özel bir birim yerleştirilir.

Timin başına Reşat isimli bir polis getirilir. Reşat, suçla mücadelede gösterdiği önemli başarılardan dolayı teşkilatın yüz akı olmuş, ancak geçmişte yasadışı olaylara adının karışmasıyla kızağa çekilmiş bir polis memurudur. Bakanlığın pilot uygulamayı hayata geçirmesi ile tekrar görevinin başına getirilir. Ekibin diğer üyelerini Aykut, Murat ve İsmail oluşturmaktadır.

Karakolun Emniyet Müdürü Hafız, hırslı fakat dürüst bir polistir. Reşat ve operasyon timinin, olayları çözmekte, suçluları yakalamakta kullandıkları yöntemler onu rahatsız etmektedir. Hafız, ekibin kanunsuz işlerini kanıtlayabilmek için bir plan yapar.

Haluk, Leyla ve Dicle karakolun diğer Cinayet Masası polisleridir. Onlar da evinde ölü bulunan genç bir kadının davası ile ilgilenmektedirler. Kadının kızı kayıptır. Ekip, kızın hayatını kurtarabilmek için zamana karşı bir yarışa girer.

Karakolun diğer polisleri Cengiz ve Ayşe’den oluşan bir devriye ekibidir.

Karakol 8. Bölüm Özeti

Reşat ve Ayşe, işledikleri cinayetleri bir seri katilin üzerine atmaya çalışan Can ile Nergis’i yakalar. Ancak, Can tarafından öldürülmek üzere olan Reşat’ın hayatını Cengiz kurtarır. Böylece Reşat’ın Cengiz hakkındaki düşünceleri değişir.

Nusret vurulur ve bu durum yeraltı dünyasında büyük şok yaratır. Herkes, suçu üzerine atacakları bir kurban arayışına girer. Nusret’i vuranları bir an önce bulması gereken Reşat’ın da hayatı tehlikededir.

Ömer ve Dicle’nin gündeminde ise bir reklam firması sahibinin cinayeti vardır. Öte yandan, çocuğunun Reşat’tan olmadığını öğrenen Songül yıkılır ve hayati bir karar verir.

Karakol 9.Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu