Kardemir Karabükspor Fenerbahçe Maçını Canlı izle

Kardemir Karabükspor Fenerbahçe Maçı Canlı izle Karabükspor Fenerbahçe Maçı Seyret LİG TV İZLE Karabükspor Fenerbahçe Maçını Canlı izle Karabükspor Fenerbahçe Canlı izle Kardemir Karabük Fenerbahçe Maçı Canlı izle

Karabükspor’da özellikle takımın en önemli silahı Emmanuel Emenike hakkında çıkan yaş küçültme iddiaları gündeme bomba gibi oturdu. Bu söylentilere gerek Emenike gerek Karabük yönetimi fazlasıyla tepki gösterdi. Fenerbahçe maçı öncesi bu tür iddiaların çıkması da kamuoyu tarafından kafalarda biraz soru işareti bırakmışa benziyor.

Geçen hafta sakatlanan Emenike’nin durumunun iyiye gittiği ve büyük ihtimalle görev alması beklenirken, Seriç’te kart cezasını tamamladı. Şenol ve Angelov’un ise sakatlıkları sürüyor.

Fenerbahçe cephesinde kalan 3 haftayı kayıpsız atlatıp şampiyonluğu göğüsleme hedefleri var. Sakatlıkları bulunan Özer Hurmacı ve Dia’nın yanı sıra Bilica’da Karabük’e götürülmedi. Sakatlığı bulunan Niang ise Aykut Kocaman tarafından kafileye dahil edildi.

Fenerbahçe’nin bu noktaya gelmişken hata yapma ihtimali oldukça az. Alex önderliğindeki sarı lacievrtli takıma verilen oran hayli az. Sarı lacivertliler erken dakikalarda gol bulup üzerindeki baskıyı atmak isteyecektir. 1.35 oranıyla ilk yarıyı Fenerbahçe önde kapatır.

* Karabükspor evinde son 5 maçta 1 kez kaybetti (3G-1B).

* Karabükspor’un son 10 maçının 5’i ALT, 5’i ÜST bitti.

* Fenerbahçe son 15 maçının 14’ünü kazandı (1B).

* Fenerbahçe son 7 deplasman maçını kazandı. 5’inde handikapı aştı.

* Fenerbahçe’nin son 6 deplasman maçı ÜST bitti.

* Fenerbahçe 5 kez karşılaştığı Karabükspor’u 4 kez yendi ve kaybetmedi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir