Kardeş Çocukları Dizisi 14. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kardeş Çocukları 14. Bölüm Fragmanı sesli 5 Mayıs 2019 pazar Kardeş Çocukları 14. Bölüm tanıtımı izle Kardeş Çocukları Son Bölüm Fragmanı star tv

Kardeş Çocukları 13. Bölüm özeti

Yıldırım, öğrendiği gerçekle alt üst oluyor Yıldırım, öğrendiği gerçekle alt üst olurken, Ümran ve Umayı sert bir yüzleşme beklemektedir. Yıldırımın öğrendiklerine tamamen hazırlıksız yakalanan Ümran, Umayın şok hamlesiyle kendini yeni bir fırtınanın ortasında bulur. Umayın hamlesi, Yıldırım ve Ümran arasındaki dengeleri değiştirirken, Yıldırım Hayatın hedefindedir. Diğer yanda, Reşat ve Canselin görüntüleri Umayın eline evliliğini yönetme gücü verir. Her zamankinden daha güçlü olan Umay, Reşatın ipini çekmek üzeredir. Yaşananlar iki anne arasındaki Hayat savaşını kızıştırırken, Yıldırım ise her ikisini de köşeye sıkıştıran gerçeklerin peşine düşer. Cemalin Yıldırım için giderek daha büyük bir tehdit haline gelmesi Ümranı hayatının en zor kararlarından birini almaya iterken, Hayalin doğum günü herkes için büyük sürprizlere gebedir.

Kardeş Çocukları 14.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir