Kardeş Çocukları Dizisi 3. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kardeş Çocukları 3. Bölüm Fragmanı sesli 10 şubat pazar Kardeş Çocukları 3. Bölüm tanıtımı izle Kardeş Çocukları Son Bölüm Fragmanı star tv

Kardeş Çocukları 2. Bölüm özeti

Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşiyor

Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşirken, Ümranın en kötü kabusu gerçek olmuştur. Ümran, büyük bir isyanla uç ve tehlikeli yerlere sürüklenir. Yıllar önce terk ettiği kızını, yeğeni olarak evinde ağırlamak Umay için de hiç kolay olmaz. Hayatın teyze evindeki ilk gecesi, yaşadığı travmaların gölgesinde olaylı geçer. Hayalin sıcaklığı ile kızlar arasında hızlı bir bağ kurulurken, Volkanın şeytan tüyü Hayatı da yakalamaya başlar. Kafasında onlarca cevapsız soruyla, annesine kavuşmak için gün sayarken, bir yandan teyzesinin buzlarını kırmaya çalışan Hayatın yolu bir anda Yıldırıma çıkar. Yıldırımın, Karay ailesiyle olan sürpriz bağı, onu adım adım hayatının en büyük gerçeğine yaklaştırmaktadır. Karaylar Volkanın gizemli misafiri için hazırlık yaparken, Ümranın hamlesi Umayı hazırlıksız yakalar. Öte yandan, dilinin ucundaki sırla yıllarca Ümranı yönetmiş olan Cemal, bu kez Umayı avlamak üzeredir.

Kardeş Çocukları 2. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir