Kavak Yelleri 152. bölüm izle

Kavak Yelleri 152. bölüm izle Kavak Yelleri 152. son bölüm fragmanı izle Kavak Yelleri son bölüm izle Kavak Yelleri 152. bölüm izle

Kavak Yelleri 152. bölüm izle Kavak Yelleri 152. son bölüm fragmanı izle ve özeti Aslı, Efe’nin hastalığına çare arıyor Efe’nin öleceğini öğrenen Aslı şoka girer. Güven, Deniz ve diğerleri Aslı’yı zor kontrol ederler. Efe’nin tüm yalanları sonunda hükmünü yitirir. Efe için yüzleşme zamanıdır. Gözyaşları dinmez.
Aslı ortadan kaybolur. Efe, Aslı’yı hiç beklenmedik bir yerde dağılmış bir halde bulur. Efe ile Aslı, birlikte buruk bir gece geçirirler. Efe hastalığını Metin’e de söylemeye karar verir. Abi, kardeş birlikte zor anlar yaşarlar.
Mine, Efe’nin durumuna üzülürken karşısında Özge’yi bulur. Özge, Mine’ye ağır tehditler savurur. Bunu duyan Deniz, Özge’nin karşısına çıkar. Özge’nin aklı ise hala Deniz’dedir. Deniz, Özge’nin oyununa gelecek mi? Bununla birlikte Deniz’e bir iş teklifi gelir. Ancak bu teklif Özge’yi de ilgilendirmektedir. Deniz’in cevabı merak konusu olur. Mine ve Deniz’in evinde gizli bir misafir belirir. Tehlike gittikçe büyümektedir. Efe’nin öleceği bilgisi artık en yakınlarına kadar ulaşır. Aslı ise Efe’nin hastalığına çare bulmak için elinden geleni yapar ve sürpriz bir bilgiye ulaşır.

Kavak Yelleri 152. bölüm izle izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir