Ana Sayfa Genel Haberler Kertenkele 60. bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Kertenkele 60. bölüm fragmanında şoke eden gelişme

1
0

Kertenkele 60. bölüm fragmanında şoke eden gelişme Atvnin sevilen dizilerinden olan Kertenkele 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan her yeni bölüm ile izleyenleri ekrana bağlayan Kertenkele 60. bölüm fragmanında Kertenkele hapisten mi kaçıyor? Kertenkele 60. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde

Kertenkele, yapımcılığını Yapım Atölyesinin üstlendiği, senaryosunu Savaş Korkmaz ve Hakan Kandalın yazdığı, yönetmenliğini Hakan Arslanın gerçekleştirdiği televizyon dizisidir. Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanaoğlunun yer aldığı Kertenkele 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kertenkele 9 Nisan Cumartesi akşamı Atvde

KERTENKELE 59. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Uçuruma düşmeye ramak kala otobüsün içindeki herkes büyük bir mucize sayesinde kurtulur. Her şeye rağmen Kertenkelenin Sokrata boyun eğmeye hiç niyeti yoktur. Bu arada Zehranın Bahara karşı olan kıskançlığı had safhaya ulaşmıştır. Zehra, Baharın gözünün Kertenkelede olduğunu düşünmektedir.

Gizem, Hicabiye onu sevdiğini söylemeye karar verir ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Bir kaç zorlu denemeden sonra sonunda Hicabiye aşkını ilan eder. Kara Kemale dövüş maçları için koçluk yapmaya başlayan Melis, antrenmanlarda Kemalin pestilini çıkarmaktadır, Melisin Kara Kemalle fazla zaman geçirdiğini fark eden Tülin durumdan şüphelenmeye başlamıştır. Öte yandan Sokrat, Kertenkeleyi hapishaneye düşürtecek bir tuzak hazırlar, Sokratı öldürmeye karar veren Kertenkelenin ise hiçbir şeyden haberi yoktur.


KERTENKELE 58. BÖLÜM ÖZETİ

Gizem, Hicabiyi baştan çıkarmak için ayağı incinmiş numarasına devam etmektedir fakat Hicabi bu durumu hiç umulmadık bir anda öğrenecektir. Zehra ise kendisini Şeymaya sevdirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Azmi, mahalleliyle birlikte oğlu Kara Kemale Melisi istemek için malikâneye gelir. Fakat sonrasında beklenmedik şeyler yaşanacaktır. Öte yandan Kara Kemal, yasadışı dövüş turnuvasında ilk maçına çıkacaktır. Melisin hayatının tehlikede olmaması için Kara Kemalin maçı kazanması gerekmektedir. Sokrat, Kertenkele ve çevresindeki herkesi ortadan kaldırmak için kusursuz bir plan tasarlamıştır. Kertenkele ve sevdikleri ölümle burun buruna gelirler. Üstelik hiç bir şeyden haberleri yoktur ve bu sefer Akıncı bile onlara yardım edebilecek durumda değildir.

BAŞROL OYUNCULARI

Timur Acar
(Kertenkele – İmam Ziya)
Asıl ismi bilinmiyor, adli kayıtlarda bile ismi Kertenkele. Yetimhaneden küçükken kaçmış ve kendisini İstanbul sokaklarında bulmuş. Lakabını yeteneğinden almış. Yüksek duvarlara, binalara kertenkele gibi tırmandığı için bu isim verilmiş. 30lu yaşların ortalarında sıradan görünümlü, yakışıklı olmayan ama karizmatik profesyonel bir soyguncu.

Sera Tokdemir
(Zehra)
20li yaşların ortasında güzel, alımlı, kendini beğenmiş. Erkeklere yüz vermiyor, gezmeyi, tozmayı, para harcamayı seviyor. Rahat, özgüvenli, güzel giyinmeyi seven, başarılı ama mutsuz bir kız. Anne-babasını küçük yaşta kaybetmiş. Dedesi Ekrem Beye çok bağlı.

Erdinç Gülener
(Komiser Ünsal)
Zehranın ablası Halenin kocası. Mesleğine hastalık derecesinde bağlı sert ve disiplinli bir polis memuru. Zeki, hazırcevap, karizmatik, özgüveni yüksek.

Sinan Çalışkanoğlu
(Levent)
Büyük mercekli gözlükleriyle konseptin fenomenlerinden. Cezaevinde gardiyan. Kertenkelenin kaçtığı gün hastanede olduğu için kendisini sorumlu tutuyor ve yıllık iznini alıp kertenkelenin peşine düşecek ve Komiser Ünsalın ayağına dolanıp başına bela olacaktır. Komiser Ünsalın yardımcısı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz