Kiralık Aşk 37. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz gelişme

Kiralık Aşk 37. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz gelişme Star Tvnin sevilen dizisi Kiralık Aşk, yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Kiralık Aşk 37. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Dizide Ömer ile Defnenin ailesi hayırlı bir iş için bir araya geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduçun paylaştığı oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar gibi isimlerin yer aldığı Kiralık aşk yeni bölümü ile 11 Mart 2016 Cuma akşamı saat 20:00da starda.

KİRALIK AŞK 37. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Hulusi’den köşkü alan Neriman planlarını uygulamaya başlar. Defneyi arayıp parasını ister. Dedesinin köşkün anahtarını annesine verdiğini öğrenen Sude’nin ilk hamlesi sert olur.

Herkes Gallo’nun defilesine hazır. Peki oyunun dışında kalan Cherie’nin planı ne? Defne’nin ise hangi tarafta durması gerektiği ile ilgili kafası çok karışık.Yasemin ve Sinan arasındaki ipler geriliyor.

KİRALIK AŞK 37. BÖLÜM 1. FRAGMANI

ELÇİN SANGU DİZİDEN AYRILIYOR İDDİASINA YANIT
Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduçla başrolleri paylaşan Elçin Sangunun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve diziden ayrılacağı iddiaları Gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizinin hayranları bu haberle şoke olurken yapım ekibi konu hakkında sessiz kalmıştı.

İddiaların ardı arkası kesilmeyince Kiralık Aşkın yapım şirketi Ortaks Yapım açıklama yapmak zorunda kaldı.

İşte yapım şirketi tarafından yapılan Kiralık Aşk hakkında başlıklı o açıklama;

Kiralık Aşkın çekimlerine sezon sonuna kadar full kadromuzla devam ediyoruz. Çeşitli mecralarda bu konuyla ilgili çıkan tüm haberler asılsızdır.

Tüm ekibimiz uyum içinde ve keyifle çekimlere devam etmektedir.

İzleyenlerimizden, bu tür haberler ile gündem doldurmaya çalışanlara kulak vermemelerini önemle rica ediyoruz.

KİRALIK AŞK BAŞROL OYUNCULARI
ELÇİN SANGU KİMDİR?

Son dönemin en çok konuşulan ismi Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985te İstanbulda doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini kazanmış, eğitimine burada devam etmiştir. Elçin Sangu, adını ilk kez 2010 yılındaki Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizisindeki Jale karakteriyle duyurmuştur. Birçok projede bulunan Elçin Sangu için kırılma noktası, Kurt Seyit ve Şura dizisi olmuştur. Güzide karakterini canlandıran oyuncu, performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Dramada oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl çıkışını Star TVde yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi