Kiralık Aşk dizisi 2. bölüm yeni fragmanı yayımlanmıştır

Kiralık Aşk dizisi 2. bölüm yeni fragmanı yayımlanmıştır Kiralık Aşk dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.Kiralık Aşk dizisinin 2. bölümü 26 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek.

Star TVde 19 Haziran Cuma akşamı ilk bölümüyle yayınlanan Kiralık Aşk dizisi büyük beğeni topladı. Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadının yapımcısı Müge Turalının kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapımın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Aceminin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

İşte dizinin 2. bölüm fragmanı

Yapımcılığını Ortaks Yapımın üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Acemi yazıyor. Kiralık Aşkın yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

Defne ve Ömerin Aşk oyunu!

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: “Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?”

Dizinin konusu şöyle;
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? Senaryosunu Meriç Aceminin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir