Kiralık Aşkın 59. bölümünde Ömer Pamirin gerçek yüzünü öğreniyor

Kiralık Aşkın 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölümüyle Kiralık Aşkta Ömer Sinandan Pamiri yengesinin çağırdığını öğreniyor. Pamirin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışan Ömer, beklenmedik bir durumla karşılaşıyor. Kiralık Aşk yarın akşam

Hem eğlendiren hem de duygusal anlar yaşatan Kiralık aşkta Defne Ömerden kendisine sarılmasını istiyor. Pamir Defne için Ömer ile savaşıyor. Peki bu savaşı kim kazanacak? Ömer Pamirin Defne için kiralık aşk olarak tutulduğunu öğrenince dengeler nasıl değişecek? Heyecanlı gelişmeleriyle Kiralık Aşk yarın akşam ekranlarda olacak.

Yapımcılığını Ortaks Yapımın üstlendiği Kiralık Aşkın başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk 59. yeni bölümü ile 4 Kasım 2016 Cuma akşamı starda.

KİRALIK AŞK 59. BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK 59. BÖLÜM ÖZETİ

Defne kartlarını açtı… Artık doğru yerde ve uçurumdan atladı. Defne’yle Ömer bulutların üzerinde. Havada aşk kokusu var! Defne Ömer’e isteklerini söyledi. İkili arasında artık bir engel yok. Bir yanda Defne’nin istekleri, diğer yanda Ömer’in vetoları. Ama aşk her şeye rağmen kanatlanıyor.

Ömer, Pamir ve Defne üçgeninde ise yine durumlar yine kritik. Bu Oyun çok uzadı ve hala bir kazananı yok. Dinmeyen fırtınalı denizde savrulan kim olacak?

Pamir iş hayatında sıkıntılarla baş başa. Ve Pamir’i ziyaret eden sürpriz bir kadınla her şey biraz daha karmaşık hale geliyor. Neriman oyun için Pamir’in yanında. Yoksa plan bozuluyor mu?

Hulusi’nin Ömer’e sürpriz ziyareti… Konular ciddi, meseleler hayati. Ömer şaşkın. Hulusi Ömer’i aydınlatıyor. Ömer uyandı. Bu görüşmeden sonra Ömer’in kafasında birçok şey belirmeye başlıyor. Ömer durdu… Düşünceler, resimler, olaylar. Bir şeyler arıyor. Yoksa parçaları birleştirip bir sonuca mı varıyor? Ömer’in aradığı şey ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi