Kırgın Çiçekler dizisi 11. yeni bölümünde neler yaşanacak? – İzle

Kırgın Çiçekler dizisi 11. yeni bölümünde neler yaşanacak? – İzle Bu akşam ATV ekranlarında yeni bölümü ile yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler dizisi için heyecan dorukta! Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 11.bölüm fragman videosu yayınlandı. İşte, Kırgın Çiçekler yeni bölümde neler yaşanacak? sorusunun yanıtı ve dahası

KIRGIN ÇİÇEKLER 11. BÖLÜM FRAGMANI – İZLE

Sevilen Atv dizisi Kırgın Çiçekler 11. bölümüyle pazartesi akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor. Başarılı reyting oranlarıyla yeni sezonu da garantileyen Kırgın Çiçekler yeni bölümünde olayların ardı ardası kesilmezken, kadroya dahil olan iki isim dengeleri alt üst edecek. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 11. bölümü 7 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’da Atv ekranlarında!

KIRGIN ÇİÇEKLER 11. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde annesinin evinde hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşan Kader, annesinin attığı tokat ile bir kez daha yıkılıyor. Geçtiğimiz bölümde Serkan-Eylül aşkını öğrenen Cemre, kızlardan bir süre uzaklaşırken, karşısına çıkan yeni isimle ailesinin sırlarını keşfetmeye başlıyor. Eylül ve Serkan cephesinde ise sürpriz gelişmeler var. Eylülü üvey babasından korumak isteyen Serkan, Kemal ile yüzyüze geliyor. Bu esnada kızlara kırgın olan Cemre, gizemli biri tarafından kaçırılıyor. Kader ve annesi arasında neler oluyor? Cemreyi kaçıran isim kim? Okula gelen genç çocuk ve Cemre’nin ne gibi bir bağı var. Tüm bu soru işaretleri, Kırgın Çiçekler 11. bölümde yanıt buluyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER KADROSUNDA 2 SÜRPRİZ İSİM

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçeklerde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Kırgın Çiçeklerin kadrosuna 11. bölümde iki sürpriz isim dahil oldu. NTC Medya nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna Kaçak Gelinler dizisinde Selim karakterini canlandıran Furkan Andıç ve en son O Hayat Benim dizisinde oynayan Birgül Ulusoy katıldı.
Genç kadrosuyla dikkat çeken Kırgın Çiçeklerin kadrosu ve karakterler şöyle:

FERİDE: Trabzonlu, okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumunda müdür yardımcısı. Hayatın sert davrandığı bu çocuklara kalbini ve sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini düşünüyor. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

EYLÜL: 16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

SONGÜL: 16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası, Songülü istememiş. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

CEMRE:16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu. Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor.

KADER: 16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor.

MERAL: 16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

TOPRAK: Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın-erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir