Kırgın Çiçekler son bölüm sonrası 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırgın Çiçeklerin nefes kesen son bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kırgın Çiçeklerde bu hafta Meral kendisini torunu zanneden Sadri ile tanışır, ancak olaylar beklendiği gibi gelişmiyor. Fırtınalar estiren son bölümün ardından Kırgın Çiçekler 86. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Kırgın Çiçekler 85. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Hemen ardından heyecanla beklenen Kırgın Çiçekler 86. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. dizide Merali güzel bir gelecek beklerken, beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalınca ne yapacağını şaşırıyor. Meral
in Sadrinin gerçek torununu öğrendiği sevilen dizide Kemal geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde hayatını kaybetmişti. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı Kırgın Çiçekler yeni bölümünde neler olacağı şimdiden merak ediliyor.

Başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker

in paylaştığı Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları ATV
de kaldığı yerden devam edecek.

KIRGIN ÇİÇEKLER 85. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kırgın Çiçekler dizisi son bölümünde Meral kendisini torunu zanneden Sadri ile tanışır. Yaşlı adam, Meralin torunu olduğunu ilan eder. Karısı Macide, mirasa bir ortakçı gelmesinden hiç hoşlanmaz. Zehra, Songül ve Güneyin sınav için bıraktığı parayı harcar. Songül çok zor durumda kalır. Kızlar, Meralin hayal kırıklığı yaşamasından endişe ederlerken, Meral lüks yaşama hemen kendini kaptırır. Evde kendine doğum günü partisi düzenlerken babası olduğunu sandığı Ayhanın eşyaları arasında her şeyi değiştirecek bir mektup bulur.

KIRGIN ÇİÇEKLERE SÜRPRİZ TRANSFER!

Oyuncu Deniz Uğur, Kırgın Çiçekler dizisi kadrosuna katıldı. Uğur, Böyle bir dizi de rol almak beni mutlu etti dedi. Atv’de ekranlara gelen ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinin oyuncu kadrosuna yeni biri isim dahil oldu.

Oyuncu Deniz Uğur, bu hafta yayınlanacak bölüm öncesi, Böyle bir dizi de rol almak beni mutlu etti. Diziye sürpriz bir karakter ile giriyorum. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak dedi.

Add your comment

Your email address will not be published.