Kırık Midyeler Filmini Full İzle

Kırık Midyeler Film Fragmanı Full İzle, Kırık Midyeler Full İzle, Kırık Midyeler Filmi İzle, Kırık Midyeler Filmi Full İzle, Kırık Midyeler Full İzle, Kırık Midyeler Filmi İzle Seyret

Özet; Mardinın fakir bir köyünden İstanbul’a çalışmaya gelen iki genç akraba çocuğu Hâkim ve Faysalın amacı Almanya’da yaşayan amcaoğulları Salim’in yanına gitmek için para biriktirmeye kararlıdırlar. Fakat İstanbulda tutunmak ve üstüne üstlük yurt dışına çıkacak parayı biriktirmek sandıkları kadar kolay değildir.

Bu kentte yaşayan hemen hemen tüm Mardinlilerin yaptığı gibi midyecilik işine girerler fakat umdukları kadar kolay para kazanamazlar; kaldıkları üçüncü sınıf pansiyona bile çok borçları birikir. Pansiyon sahibi kurt Cevat iki gencin saflığını ve çaresizliğini fırsat bilerek onları borçlarına karşılık kendi pis işlerinde kullanmaya başlar. Bu arada da Almanyayya yazdıkları hiçbir mektuba cevap alamazlar.

Bu arada aynı pansiyonda kalan Boşnak Medina ile kızı Elma da hayatlarını zor kazanırlar üstelik Elma kalbinden rahatsızdır. Hâkim pansiyonda kalan bir grup kaçak Nijeryalı ile yurtdışına kaçma planları yaparken, Medinanın bir anda ortadan kaybolması ikisinin de planlarını altüst edecektir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir