Ana Sayfa Genel Haberler Kış Güneşi 11. yeni bölüm fragmanında şok

Kış Güneşi 11. yeni bölüm fragmanında şok

2
0

Kış Güneşi 11. yeni bölüm fragmanında şok Show TVnin sevilerek takip edilen dizisi Kış Güneşi 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm izle izleyenleri ekrana kilitleyen Kış Güneşi yeni bölüm fragmanıyla çok konuşulacak. İşte Kış Güneşi yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştığı Kış Güneşi’nde yeni bölüm heyecanı başladı. Show TVnin sevilen dizisi Kış Güneşi son bölümde ekrana kilitledi. Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Kış Güneşi her Salı Show TVde. Kış Güneşi 11. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haebrimizde.

KIŞ GÜNEŞİ 10. BÖLÜM ÖZETİ

Kış Güneşi”nin son bölümünde; Nisan sırların kayıtlı olduğu ajandayı bulmuştur. Böylece Efe’nin Seda ile evliliğini engelleyebileceğini düşünür. Ancak Seda’nın merdivenlerden düşmesi planları değiştirir. Ya Nisan hapse girecek ya da Efe,Seda ile evlenip Nisan’ı kurtarabilecektir. Seçme şansı olmadığına inanan Efe, Seda ile mecburen evlenir. Seda’nın tek arzusu, bu formalite evliliği gerçeğe dönüştürmektir. Ajanda ise bu süreçte Yüksel ile işbirliği yapan Yakup’un eline geçmiştir. Ajandayı kaybettiklerini düşünen Efe, gerçeklerin ortaya çıkmasından umudunu kesmeye başlar. Hayal kırıklığı yaşayan Efe’nin en büyük destekçisi Nisan ise,Seda ile evlendiği için Efe’ye kızgındır. Geçmişine ait olaylar kopuk kopuk gözünün önüne gelmeye başlayan Efe, babasının katilinin elindeki yüzüğü hatırlar. O yüzük şimdi Efruz’un boynundadır.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştığı “Kış Güneşi” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Şenay Gürler, Başak Parlak, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay, Mehmet Esen, Buse Varol, Emre Bulut, Okan Selvi, Burak Çimen,Kubilay Çamlıdağ ve Merve Han rol alıyor.

KIŞ GÜNEŞİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KIŞ GÜNEŞİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

“Kış Güneşi”nin 9. bölümünde; Nisan, Seda’nın tehdidi karşısında çaresiz kalıp, onunla evlenmeyi kabul eden Efe’den gerçeği itiraf etmesini ister. Efe ise bunu yaparsa, ikizinin ve babasının katilini bulamayacağı için bu evliliğe mecburdur…

KIŞ GÜNEŞİ HAKKINDA

Kış Güneşi, Show TVde yayınlanan televizyon dizisi. Yönetmenliğini Murat Onbul’ın yaptığı dizide başrolleri Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver üstlendi. İlk bölümü 23 Şubat 2016 tarihinde yayınlandı.Efe, babası ile birlikte kaza süsü verilen bir cinayetin kurbanı olur. Kazadan yaralı kurtulan Efe hafızasını yitirir. Yıllar sonra zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenen Efe ikiz kardeşi Mete ile iletişime geçer. Ama Efenin yaşadığını öğrenen adamlar yarım kalan işi bitirmek için Efenin peşine düşer. Ama Efe yerine ikiz kardeşi Meteyi vururlar. Efe de Metenin yerine geçerek hem babasının hem de ikiz kardeşinin intikamını almaya çalışır.

OYUNCULAR
Şükrü Özyıldız – Efe/Mete
Aslı Enver – Nisan
Şenay Gürler – Leyla
Başak Parlak – Seda
Mahir Günşiray – Mazhar
Hakan Boyav – Kadim
Hakan Gerçek – Yakup
Berrak Kuş – Sumru
Gamze Süner Atay – Fatma
Mehmet Esen – İsmail
Buse Varol – Nadide
Emre Bulut – Burak
Okan Selvi – Reşat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz