Kısmetse Olur 19. hafta finalinde kim elencek?

Kısmetse Olur 19. hafta finalinde kim elencek? Kısmetse Olurda sular durulmuyor. Heyecan dolu bir eleme gecesi izleyenleri bekliyor. Kısmetse Olurda bu akşam hayran buluşması var. Yarın akşam ise bir kişi Kısmetse Olura veda edecek. İşte son detaylar

Kısmetse Olurda bu akşam gelinler ve damatlar hayranları ile buluşacak. Onlardan gelen zor sorulara nasıl cevap verecekler merak konusu.. Kısmetse Olur bu akşam Kanal Dde..

KISMETSE OLUR 98. BÖLÜM FRAGMANI

Yarın akşam bir kişi eve veda edecek. 19. hafta finalinde Kısmetse Olur evinden kim ayrılacak. Ayça ve Emre aşkında araya giren Hazal oldu. Erdem ve Melisin yaşadığı sürpriz dakikalar izleyenleri heyecanlandırdı. Mehtap ve Murat ilişkisini bozmak isteyen kim? Daniela, Ceyda Eserin ayrılmasını neden istiyor? Tüm soruların cevabı yarın akşam büyük finalde..

KISMETSE OLUR FİNAL FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ GELEN HAZAL ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana büyük ses getiren ve ilgi ile izlenen programı “Kısmetse Olur” evine yeni gelen gelin adayı Hazal, Ayça’nın huzurunu kaçırdı.

Hazal’ın Emre için eve gelmesi ve onunla evlenmek istemesi Ayça ile genç kız arasında gerilime sebep oldu. Emre’nin hasta olduğunu öğrenen Hazal, onun için çorba yaptı. Ancak Ayça bu duruma tepkisini Hazal’ın yaptığı çorbaya bir kavanoz şekeri dökerek gösterdi.

Hazal, Emre’nin güvenini ve kalbini kazanacağı konusunda iddialı olduğunu söyledi. Bütün bu gelişmelerin ardından Emre, Hazal ve Ayça arasında neler yaşanacağı ise büyük bir merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi