Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer kimdir? Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ stilist sevgilisi Başak Dizerle Pariste evlendi. Anne Nurten Tatlıtuğ, rahatsızlığı nedeniyle düğüne 3G ile katıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizerin düğün töreni Paristeki Türk Büyükelçiliğinde gerçekleşti. Peki Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer kimdir?

Genç kızların gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ ve aynı projede tanışıp aşk yaşamaya başladığı Başak Dizer ile dünya evine girdi. Bir süredir Başak Dizerle aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Paristeki Türk Büyükelçiliğinde evlendi. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir törenle dünyaevine giren çifti arkadaşları tebrik etti.

Sevgililer Gününde evlenecekleri iddia ediliyordu ancak nikah tarihinin 19 Şubat olarak belirlediği ortaya çıktı. Tören, Paristeki Türk Büyükelçiliğinde gerçekleşti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin düğününe katılan 40 kişilik grup, 18 Şubatda Parise uçmuştu. Ekipte Kıvanç Tatlıtuğun abisi Cem Tatlıtuğ, küçük kardeş Tugay Tatlıtuğ ve eşi, yakın dostları Kıvanç Kasabalı ile eşi Sedef Avcı ile arkadaşı Gökhan Uyan vardı. Anne Nurten Tatlıtuğ, sağlık sorunları nedeniyle Pariste gerçekleşen düğüne katılamadı. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ, annesine nikah anını 3G sistemiyle canlı olarak izletti.

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?
Ekranların gözde oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, 1983 doğumludur.Best Model of Turkey ve Best Model of the World gibi yarışmalarla adını duyuran Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuk kariyerine Gümüş adlı diziyle başlamıştır. Performansıyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu, Mehmet karakteriyle adından söz ettirmiştir. Ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk kariyerindeki asıl çıkışını Aşk-ı Memnu ile yapan Kıvanç Tatlıtuğ, 2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesi Moda bölümü mezunudur. Bir dönemin en çok konuşulan dizisi Aşk-ı Memnuda stil danışmanlığı yapan Başak Dizer, dizinin başrol oyuncularından Kıvaç Tatlıtuğun elbiselerini tasarlamıştır. Londra da Central Saint Martins de moda eğitimi aldıktan sonra Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olarak görev alan Başak Dizer, ilk evliliğini Oren Fransez ile yapmıştır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir