Klavye Delikanlıları 1. bölümü ile bu akşam ekrana geliyor!

Klavye Delikanlıları 1. bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamları Show TV ekranında yayınlanacak olan Klavye Delikanlıları dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin başta olmak üzere Vidan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu ve Kaan Yıldırım gibi birbirinden usta isimler kadroda yer alıyor. Klavye Delikanlıları ilk bölümü ile bu akşam ekrana geliyor.

Klavye Delikanlıları 1. yeni bölümü ile bu akşam başlıyor. Başrollerinde Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu gibi birbirinden usta isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Peki Klavye Delikanlıları dizisinin konusu ne? İşte yeni dizi Klavye Delikanlıları hakkında merak edilen detaylar.

KLAVYE DELİKANLILARI WEB ÖZEL FRAGMANI

KLAVYE DELİKANLILARI 1. BÖLÜM ÖZETİ

İstanbulun güzide semtlerinden Selimiyede dünyaya gelen Bayram ve Kerem asosyal olarak büyümüş iki gençtir. İnsanlarla kuramadıkları bağlantıyı bilgisayarla kurmuşlar ve TROL olmuşlardır.

Bayram ailesinin bütçesine katkı olsun diye babasının zoruyla bir tamirhanede çıraklık yaparken, Kerem ise hem annesiyle beraber işlettikleri peynirci dükkanına bakıyor hem de akşamları korsan taksiye çıkıyordur. Trollük yaparak kazandıkları paranın dahi kurdukları hayalleri gerçekleştirmeye yetmeyeceğini düşündükleri günlerden geçerken, çocukluktan beri bizimkileri yoldan çıkaran Bayramın amca çocuğu Kuzen Volki Amerikadan çıkagelir. Teknoloji geliştikçe teknolojik suçlar da gelişiyordur. Kuzen Volki zenginlerin kredi kartından para indirmek için “yeni nesil dolandırıcılık” dümeni tezgahlar. Ekibin ilk halkası Bayram ve Keremdir. Son halkası ise mezun olduğu üniversitenin idari işlerinde çalışıp zengin öğrencilere sınav sorularını satarak köşeyi dönen Seyran…

Kuzen Volkinin uyanıklıklarıyla bir araya gelen ekibimizin felsefesi basittir.
“Halkımızı değil, halkımızı sömürenleri sömürmek” Sanal dünya ile gerçek dünya arasındaki savaş başlamıştır

Add your comment

Your email address will not be published.