Ana Sayfa Genel Haberler Kördüğüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Kördüğüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı

2
0

Kördüğüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı Ekranlara yeni başlayan dizi Kördüğüm merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Kördüğüm dizisinde bu hafta neler olacak? Yeni bölümde izleyiciyi nasıl bir sürpriz bekliyor? Tüm ipuçları ve yeni detaylar Kördüğüm 10. bölüm fragmanında.

Fox Tv ekranlarına yeni bir soluk getiren Kördüğümde bu hafta işler iyice karıştı. Umutu kurtarmak isteyen Nazın da başı belaya girdi. Umuttan intikam almak isteyen Kenan, Nazı ve farkında olmadan Kaanı kaçırdı İkilinin ortadan kaybolması sonrasında Ali Nejat üzerine atılan suçun şokunu atlatamadan Kaanın kaçırılmasıyla sarsıldı. Aile tanımına ve aşka inanmayan karizmatik işadamı Ali Nejat, hayattaki en büyük gayesi huzuru yakalamak olan çocuk doktoru Naz ve hayallerinin peşinden koşan Umutun yollarının kesişme hikayesini ele alan Kördüğüm 10. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kördüğüm yeni bölüm fragmanı ve detayları yayınlandı.

Kördüğüm her Perşembe 20.00de FOXta.

KÖRDÜĞÜM 10. BÖLÜM ÖZETİ

Kaan’ın kaçırılmasından Naz’ı sorumlu tutan Feyza, Ali Nejat ile birlikte köşke gelen Naz’a hesap sorar. Bu aile içi gerginlik en çok Feyza’nın işine yarar. Tarık Bey ile Ali Nejat arasındaki tartışmaya şahit olan Kaan’ı oradan uzaklaştırmak isteyen Feyza, kimseye söylemeden Kaan ile birlikte köşkten ayrılır. Ancak Feyza’nın davranışları tuhaflaşmaya başlar. Feyza kendisine geldiğinde iş işten geçmiş, Kaan ortadan kaybolmuştur.Tüm cesaretini toplayıp Naz’a duygularını açan Ali Nejat ilk kez birine bu kadar yakındır. Ali Nejat’ın “Sen, bana iyi geliyorsun” itirafının ardından Naz, Umut’tan hamile olduğunu açıklamak zorunda kalır. Öfke krizleri yaşayan ve kendini engelleyemeyen Umut ise Genco’dan yedek anahtarını aldığı Naz’ın evine habersiz gider

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz