Kördüğüm 13. son bölüm ekrana kilitledi

Kördüğüm 13. son bölüm ekrana kilitledi Fox Tvnin heyecanla takip edilen dizisi Kördüğüm son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Kördüğüm dizisnde Ali Nejat ve Naz arasındaki duygusal yakınlaşma Umutu kıskançlığa sürükledi. kördüğüm son bölüm ve detaylar haberimizde

Heyecanla izlenen Kördüğüm son bölümde sürprizler yaşandı. Yine heyecan dolu sahnelerin yaşandığı Kördüğüm 13. son bölümde Murat, Umut’a ortaklık teklif etti. Ancak bu ortaklık ihanete yol açar. İşte Kördüğüm 13. son bölüm ve gelişmeler haberimizde…

Ali Nejatın yıllar sonra ortaya çıkan yakın arkadaşı Murat, Umut’a ortaklık teklif eder. Ancak bu ortaklık, Otomobil yapmak için değil, Ali Nejat’a ihanet etmek içindir.

Ali Nejat ise Naz ile git gide yakınlaşmaktadır. İkilinin buluşmasına şahit olan Cahide, durumu Umut’a anlatır. Zor durumda kalan Naz ve Umut boşanmak için hakim karşısına çıkar.

Ali Nejat’a iyice bilenen Umut ona zarar vermek için Genco ile birlikte büyük bir yangın çıkarır. Umut ve Genco’nun geleceği artık Ali Nejat’ın vicdanına kalmıştır.

Öte yandan evinde Ayhan’ın doğum günü şerefine büyük bir parti veren Ali Nejat, etrafındaki büyük tehlikenin farkında değildir. Kördüğüm her Perşembe 20.00’de FOX’ta.

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ KADROSU

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru Naz, Alican Yücesoy ise otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor. Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni izleyiciyle buluşuyor.

Cast Direktörü:
Gülden Avşarlıoğlu
Medya Direktörü :
İpek Durkal
Görüntü Yönetmeni:
Emanuel Kadosh, Oktay Başpınar
Senaryo Asistanı:
Işıl Karahanoğlu Zaimoğlu
Senaryo Ekibi:
Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu, Yasemin Kırbaş
Proje Yapımcısı:
Tekin Doğan
Yönetmen:
Gökçen Usta, Deniz Yorulmazer
Yapımcılar:
Gökhan Tatarer, H. Hakan Eren, Hülya Vural
Genel Yönetmen ve Proje Tasarım:
Ömer Faruk Sorak

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir