Kördüğüm 8. bölüm fragmanı yayınlandı

Kördüğüm 8. bölüm fragmanı yayınlandı FOX TVnin heyecan dolu dizisi Kördüğüm 8. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Naz boşanıyor. Ali Nejat bu duruma nasıl tepki verecek? Kördüğüm 8. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Kördüğüm son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Dün akşam 7. bölümü ile ekrana gelen Kördüğüm dizisi 8. bölüm fragmanını da yayınladı. Yeni bölümde neler olacak?

Kördüğüm 8. bölümü ile Perşembe akşamı fox tvde..

KÖRDÜĞÜM 8. BÖLÜM FRAGMANI

KÖRDÜĞÜM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uğradığı ihanet hakkında Umut’la yüzleşmeye karar veren Naz, Umut’un kendisini Ali Nejat ile gördüğünden habersizdir. Naz, Umut’un suçlamaları karşısında yıkılırken, medyada yer alan haberler işi iyice içinden çıkılmaz bir hale getirir. Umut, Naz’a ayrılmayı teklif eder. Naz, Umut’un borcunu ödemek için Kenan ile buluşur. Ancak bu buluşma hem Umut hem de Kenan açısından hiç iyi olmaz.

Ali Nejat’ın, yerli Otomobil girişimini engellemek için yeniden şirketin başına dönen Tarık Bey, ilk icraatında başarılı olur ancak Ali Nejat’ bu sevdasından vazgeçirmek o kadar kolay değildir. Kaan’ın varlığıyla hayatında yeni bir sayfa açılan Ali Nejat, canının sıkkın olduğu bir gece, Neslihan’ı evine davet eder. Ali Nejat ile konuşmaya gelen Naz’a kapıyı Neslihan açacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir