Ana Sayfa Genel Haberler Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

1
0

Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fox TVde yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kördüğüm dizisi için heyecan dorukta. Merakla beklenen Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Kördüğüm yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde

Ekranların merakla beklenen Kördüğüm 9. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Seyircileri merak içinde bırakan 8. bölümün final sahnesinden sonra yeni bölümünde neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

Yayınladığı günden beri ilgiyle izlenen Kördüğümün perşembe akşamı yayınlanacak bölümünde sevenlerini yine ekrana kilitleyecek. Dizinin yayınlanan yeni fragmanında Ali Nejat karakteri ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanacak. Başı belaya giren Ali Nejat babasını tehdit edecek.

KÖRDÜĞÜM 9. BÖLÜM FRAGMANI

KÖRDÜĞÜM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kaan’ın çağrısıyla Ali Nejat’ın evine giden Naz, kendisine kapıyı açan Neslihan’ın sözleriyle sarsılır. Ali Nejat’a olan duygularını daha fazla frenleyemeyen Neslihan işi daha ileri götürerek uyumakta olan Ali Nejat’ın odasına gider. Umut’a bundan sonra kendisiyle çalışacağını söyleyen Ali Nejat, yerli Otomobil girişimine, Tarık Bey’in tüm engellerine rağmen devam kararı alır. Ancak Tarık Bey, Ali Nejat’ı yönetimden azleder Ayrılma kararı alan Naz ve Umut kendi hesaplaşmaları içindedir. Yaşadıklarından dolayı hayli yıpranan Naz çalıştığı hastanenin başhekimine istifa dilekçesini verirken, Ali Nejat’ın başı büyük bir derdin içine girmiştir. Sanki gizli bir el, Ali Nejat’ı mahvetmek için uzaktan kumandanın düğmesine basmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz