Koyu gri renkli Sony Xperia S resmen onaylandı

Sony Mobile, resmi blogundan yaptığı açıklamayla koyu gri renkli Xperia Sin önümüzdeki haftalarda satışa çıkacağını onayladı. Piyasadaki en keskin HD ekrana sahip akıllı telefon olarak nitelendirilen Xperia Sin IFA 2012de tekrar karşımıza çıkması bekleniyor.

Strategy Analytics tarafından yayınlanan 15 Haziran tarihli raporla, 4.3 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ekranıyla Xperia Sin, halihazırda satışı devam eden en keskin HD akıllı telefon olduğu onaylandı. Bu gelişmeyle birlikte cihazın koyu gri renk seçeneğini de duyuran Japon üretici, muhtemelen yeni rengi LT26ii model numaralı Xperia SL ile birlikte sunacak.

1.7GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon S3 çipsete sahip Xperia SL, renk ve işlemci hızı dışında Xperia Sten pek farklı değil. Tıpkı Xperia Arc/Arc S modellerinde olduğu gibi LT26iinin hızlandırılmış bir sürüm olarak çıkış yapacağı tahmin ediliyor.

29 Ağustostaki IFA 2012 etkinliğinde yeni renk seçenekleri ile güncellenmiş Xperia S sergilenecek. Satış, tanıtımı takip eden günlerde başlayacak ve fiyatlandırma orijinal Xperia Sten biraz daha yüksek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi