Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı izle 16 Ocak Pazartesi

Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı izle STAR TV ekranlarında yayınlanan Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı online internetten izle Koyu Kırmızı 16 Ocak Pazartesi Fragmanı izle

Koyu Kırmızı 1. Bölüm Özeti; Hayatını böbrek hastası kız kardeşini yaşatmaya adamış, dar gelirli bir öğretmen Cemil (Ozan Güven) ile zengin bir ailenin evlenmek üzere olan inatçı ve sıradışı kızı Ümitin( Özgü Namal) geçirdiği kaza sonrasında hayatlarının kesişmesinin anlatıldığı Koyu Kırmızıda ayrıca İpek Bilgin, Sevda Erginci, Çağlar Çorumlu gibi birbirinden başarılı oyuncular rol alıyor.

Her şey Ümitin bir trafik kazası geçirmesiyle başlar. Kan kaybeden genç kadını kurtarmak için gerekli olan kan, hastanenin stoklarında kalmamıştır. Ümitin nişanlısı Mahir panik içinde kan ararken sonunda Cemili bulur. Cemil bir çocuğa kan bağışlamış, eve dönmek üzeredir. Mahir, Cemilden nişanlısı için kan vermesini ister. Cemil ise henüz bağışta bulunduğu için kan verecek durumda değildir. Çaresiz durumdaki Mahir, ne gerekiyorsa ödemeye, vermeye hazırdır; yeter ki nişanlısının hayatı kurtulsun Cemil, Mahirin üstten bakan tavırlarından hoşlanmasa da kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına kan vermeyi kabul eder.

Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı izle, Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı, Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı izle, Koyu Kırmızı 2. Bölüm Fragmanı Seyret, Koyu Kırmızı 3. Bölüm Fragmanı izle, Koyu Kırmızı Son Bölüm Fragmanı izle

Bir yanda İstanbulun alçakgönüllü bir semtinde sırtlarını birbirine dayamış, hayata tutunmaya çalışan; diğer yanda zenginliklerinin içinde yalnızlaşan insanlar. Birbirine hiç değmeyecekmiş gibi duran bu iki dünya, bir hastanenin acil servisinde kesişiverir. O andan itibaren kimsenin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

Koyu Kırmızı 2. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme