Küçük Sırlar 32. Bölüm izle

Küçük Sırlar 32. Bölüm izle Küçük Sırlar 32. Son Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar Son Bölüm izle Küçük Sırlar 32. Bölüm izle Küçük Sırlar 32. Bölüm

Küçük Sırlar 32. Bölüm izle Küçük Sırlar 32. Son Bölüm Fragmanı izle Çetin, çalıntı kolye meselesinde Ömer’in gözünde aklanır. Şimdi tek bir derdi vardır. Barı açacak parayı bulmak. Bu uğurda Cem Aslan’la beraber başlarını belaya sokmayı göze alırlar.
Su, Demir’e Müge’nin evli olduğunu söyler. Demir kendini ihanete uğramış hisseder. Su Müge’ye sağlam bir darbe indirmiştir. Ama Müge beklenmedik bir çıkış yapar.
Olaylarının sorumlusunun Ayşegül olduğunu öğrenen Ömer onu evden kovar. Ayşegül Neslişah’tan medet umar fakat Ömer kararlıdır. Ayşegül otele gider. Ama otel görevlileri Ömer tarafından uyarılmıştır. Ona oda vermezler. Ayşegül sinirinden delirmek üzeredir.
Ali’nin Ceyla’dan kaçtığından habersiz olan Arzu, Ceyla’yla samimi bir halde görüşmeye devam etmektedir. Ceyla ise Ali’nin ondan kaçtığının farkındadır. İçi içini yemektedir. Bu arada Ali ikisinden de habersiz tehlikeli bir alışkanlık edinmek üzeredir.
Çet ve Cem Aslan sonunda bir tefeciden borç bulurlar. Tefecinin ofisine gittiklerinde onları bir sürpriz beklemektedir.

Yayın Tarihi: 9 Mart Çarşamba
Yayın Saati: 20:00 – Yeni Bölüm

Küçük Sırlar 32. Son Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir