Dizi Fragmanları

Küçük Sırlar 36. Bölüm İzle

Küçük Sırlar 36. Bölüm İzle Küçük Sırlar Son Bölüm Seyret Küçük Sırlar 36. Bölüm İzle Küçük Sırlar Son Bölüm İzle Küçük Sırlar 36. Bölüm Fragmanı İzle

Küçük Sırlar 36. Bölüm İzle Çetin Ayşegül’ün eline çok büyük bir koz verdi. Şimdi Ömer her şeyi öğrenmek üzeredir. Ayşegül, Çet’i tehdit eder. Eğer eve geri dönmesini sağlarsa, o da çenesini tutacaktır.

Yavuz’un adamları Ali’yi fena döverler. Ceyla Ali’yi otele götürür. Bir süre saklanacaktır. Arzu’ya ise Londra’da olduğunu söyler. Su, Ceyla’nın otele girdiğini görünce şüphelenir, Ali ile aynı odada kaldıklarını öğrenince artık Arzu’yu aldattığından emindir. Arzu’nun da otele gelmesiyle olaylar iyice karışır.

Demir, Su’nun organizasyon başarısını hayretlerle izlerken, diğer yandan Erkan’ı araştırmaya devam eder. Meriç’i Su’nun peşine ajan olarak takar. Meriç, Su’nun bilgisayarında bir fotoğraf bulur ve bunu abisine gönderir.

Ali’nin borcu kapatması için sadece 2 günü vardır. Çet ve Ali boyundan büyük bir işe kalkışırlar. Şafak’tan yardım istemeye giderler ve Şafak onlara bir teklifte bulunur. Çet bu teklifi kabul eder ama Cem Aslan’ın durumdan haberi yoktur. Cem Aslan’ın bunu öğrenmesiyle olaylar tehlikeli biçimde herkesin başını belaya sokacak şekilde gelişir.

Yayın Tarihi: 4 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 20:00

Küçük Sırlar 36. Bölüm Fragmanı İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu