Küçük Sırlar 45. Bölüm Fragmanı izle

Küçük Sırlar 45. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 45. Bölüm izle Küçük Sırlar 45. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 45. Bölüm izle Küçük Sırlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Küçük Sırlar 45. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Küçük Sırlar 44. ÖZETİ

Ayşegül’ün yeni bir oyun kurduğuna inanan Çet onu ciddiye almaz. Ralf’in flört çabalarını da küçümsemeye çalışır. Oysa Ralf gittikçe Ayşegül’ü ele geçirmektedir. Heves ve Ceyla önce Ralf’ten hoşlanırlar. Ama Ralf’in Ayşegül’e çaktırmadan onları küçümsemesi ve Çet’in kışkırtmaları sonucunda, onlar da Çet’in tarafına geçerler.
Arzu, Ceyla ve Ali’nin onun arkasından iş çevirdiğine iyice ikna olmuştur. Tekrar eskiden olduğu gibi, kontrolsüz yiyip kusmaya başlar. Ceyla ise onun kıskançlığından habersizdir. Arzu’nun kustuğunu fark ettiğinde yardım etmeye çalışır ama Arzu’nun tepkisi çok sert olacaktır.
Su ve Demir birbirlerine destek olmaya ve gizlice buluşmaya devam ederler. Ama bunu Meriç’den saklamak zorundadırlar. Meriç çaktırmasa da durumun farkındadır. Abisine yalan söyleyerek bir gece dışarı çıkar. Heves’le buluşur. Ama onunla da kavga ederek kendisini sokaklara atar. Ve bu başına büyük belalar açmasına sebep olacaktır.

Küçük Sırlar 45. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi