Küçük Sırlar 49. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Küçük Sırlar 49. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 49. Bölüm izle Küçük Sırlar 49. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 49. Bölüm izle Küçük Sırlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Küçük Sırlar 49. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Küçük Sırlar 48. Bölüm Özeti

Çet, Ayşegül’ün Ralf’le beraber gideceğine inanmaz. Ama Ayşegül kararlıdır. Ralf hemen aileleri devreye sokar. Bu hız Ayşegül’ü korkutsa da artık geri dönüşü yoktur. Kendi aralarında küçük bir de söz keseceklerdir. Buna en çok sevinen de Neslişah olur. Çet ve Heves kafa kafaya verirler. Bir an önce Ralf’in bir açığını bulmak ve bu işi bozmak zorundadırlar.
Ali Biricik’e parasını geri verir. Arzu ile konuşmak ister ama Biricik izin vermez. Arzu annesinden gizli Ali’ye ulaşır ve onunla buluşmak ister. Ceyla’nın Ali’nin hayatındaki yerinden habersiz olan Arzu, ona dönmek için ısrar eder ama Ali Arzu’dan uzak durmaya kararlıdır. Ali bu buluşmayı Ceyla’dan gizler. Ancak bu buluşmayı gören biri daha vardır.
Demir Su’nun dönüşünü beklemektedir. İşten istifa eder. Miras meselesini de hala Meriç’den saklamaktadır. Demir’deki tuhaflığı fark eden Meriç, abisinin bilgisayardaki hesaplarına girer. Gerçeği öğrenir. Artık oyun kurma sırası Meriç’tedir.
Heves ve Çet, Ralf’in gizli küçük sırrını bulma ihtimaliyle onun eski sevgilisinin peşine düşerler. Heves kızla buluşur. Bu arada Ralf’in ailesi Ömer’lere gelmiştir. Nişan için gereken herşey tamamdır. Çetin’in bütün umudu Heves’in önemli bir şey öğrenip zamanında yetişmesidir. Ayşegül artık dönemeyeceği bir yola girmek ve ondan sonsuza kadar uzaklaşmak üzeredir.

Küçük Sırlar 49. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz