Küçük Sırlar 50. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Küçük Sırlar 50. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 50. Bölüm izle Küçük Sırlar 50. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 50. Bölüm izle Küçük Sırlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Küçük Sırlar 50. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Küçük Sırlar 49. Bölüm Özeti;

Heves, Melis ile konuştuktan sonra öğrendiklerini anlatmak için soluğu Ayşegül ile Ralf’in nişan yemeğinde alır. Ayşegül bu işte Çetin’in parmağı olduğunu anlar. Fakat her şeye rağmen nişandan vazgeçmez.
Su ve Demir aşkı doludizgin devam ederken, aşıkların mutlu kaçamaklarından bir tanesinin sonunda onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Arzu’nun evine gelen Ceyla Ona Ali’den uzak durmasını söyler. Bunalıma giren Arzu her zaman olduğu gibi Su’ya koşar ama Su artık onu görmek istememektedir. Ali, Ceyla’nın Arzu ile konuştuğunu öğrenir. Ceyla ile kavga ederler. Acaba Arzu istediğine bu sayede kavuşacak mıdır?
Çetin Ralf’in foyasını ortaya çıkarmıştır ama Ayşegül’ü buna bir türlü inandıramaz. Heves Ayşegül’ü Ralf’in eski sevgilisi ile konuşması için ikna eder. Ayşegül Ralf’le beraber yeni bir hayata adım atmasına saatler kala kızla buluşur. Acaba Ayşegül Melis ile konuştuktan sonra kararını değiştirecek midir?

Küçük Sırlar 50. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz