Kurşun Bilal 3. Bölüm Fragmanı izle

2
0

Kurşun Bilal 3. Bölüm Fragmanı izle Kurşun Bilal 3. Bölüm izle Kurşun Bilal 3. Bölüm Fragmanı izle Kurşun Bilal 3. Bölüm izle Kurşun Bilal Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Cinayet büro komiseri Bilal Emin karanlık bir mekanda aniden uyanır. Kafasına isabet eden bir kurşun onun beynine hasar vermiş ve yüz tanıma bölgesini etkisiz hale getirmiştir.

Kurşun Bilal 2. BÖLÜM ÖZETİ

Çıyan’ın sıktığı kurşunla komaya giren Bilal kendine geldiğinde kafasındaki kurşunun çıkarılamadığını anlar..Beyninin yüz tanıma bölgesi hasar gördüğü için hafızasında kimlik sorunları yaşayan Bilal tekrar cinayet bürodaki görevine dönmüştür.Doktor Bilal’in yanında kurşun konusunun konuşulmasını yasaklamıştır çünkü bu durum Bilal’i ani travmaya sokabileceği gibi beyinde sürpriz birtakım sorunları tetikleyebilecektir.Bilal’in kurşundan sonra çözeceği ilk cinayet davası ise İstanbul’un sahil kasabası olan Şile’de yaşanacaktır.Başak isimli genç bir fotoğrafçılık öğrencisi ıssız harabe bir otelde öldürülür.
Kıza tecavüz edilmemiş veya gasp yapılmamış,cinayet gayet profesyonelce hiçbir iz bırakmadan işlenmiştir.Bilal ve ekibi tüm şüphelileri tek tek sorgularken bir türlü sonuca ulaşamamaktadırlar.

Kurşun Bilal’in beyninde ölüm ötesine ait bir takım geçitler açılmasına sebep olmuştur.Bilal bir gece yalnız başına cinayet mahalline gider ve ölü Başak’tan almış olduğu bir ipucuyla cinayeti adım adım çözer.Başak’ın Şile’yi sarsan cinayetinin arka planında yürek parçalayan bir dram ortaya çıkacaktır.Bu arada Bilal’e kurşun sıkmış olan Çıyan onu yine arar ve finalde ona sürpriz bir ziyarette bulunur.

Kurşun Bilal 3. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz