Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat, geçmişiyle yüzleşti

Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat, geçmişiyle yüzleşti Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Heyecanın dorukta olduğu Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başladı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ve detaylar haberimizde..

Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümü ekrana geldi. Heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümde polay geçmişiyle yüzleşti. Nefes kesen sahneleriyle dikkat çeken Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat neler yaşadı ? En büyük düşmanı olan Gölge ise Büyük Babil Devletini kurmak için planlarını hayata geçirmek üzere. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ve detaylar haberimizde..

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi 284. son bölümü ile ekrana kilitledi.

KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM ÖZETİ

POLAT, ELİF’İ HATIRLIYOR!
Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Polat sürekli kendi kendine “Elif’i görmem lazım” diyerek Murali’nin mekânından ayrılır. Polat, Kızkulesi’nin önüne giderek, Elif’le geçirdiği anları hatırlar. Polat’ı geçmişi burada da yalnız bırakmaz. Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevko’nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açılır…

ARİEL POLAT’IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR!
Polat’ın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Murali’den başka kimse bilmemektedir. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polat’ın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verir.

SİYAH SANCAK TÜRKMENLERİN YANINDA
Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriye’dedir. Şedid’in ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıdır. Köy halkı aç ve susuzdur. İnsanlar açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizler. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düşerler. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme