Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgiyle izlenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni haftayla birlikte yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla bekleenen Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde

Türk televizyon tarihinin en fazla izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 284. bölüm ile ekrana gelecek. Yeni bölüm için heyecan dorukta iken merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 284.Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki yerini alacaktır. İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde yaşananlar…
Yapımcı Pana Filmin yıllardır ekranlara gelmeye devam eden ve heyecanla beklenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 283. son bölümü nefes kesti. Heyecan dolu sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Kurtlar Vadisi Pusunun merakla beklenen son bölüm ve detayları haberimizde.

KURTLAR VADİSİ PUSU 283. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Geçtiğimiz haftanın finalinde herkesin öldüğünü sandığı Polat Alemdar Murali’nin mekanında ortaya çıkmıştı. Heyecan fırtınasının yaşanacağı Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu bölümünde Yusuf’un Polat Alemdar’ı kurtarmak için yaptığı gizli planın ayrıntıları ortaya çıkıyor! Murali’nin tedavisiyle şifa bulan Polat, yavaş yavaş iyileşmeye başlar. Yaptığı planı Polat Alemdar’a anlatan Yusuf, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Yusuf ise Gölge ve John Smith’in iş bağlantılarını araştırmaya başlar. Karşısına babası Fehmi Kuzuzade’ nin sahibi olduğu Kuzuzade Holding çıkar.

SİYAH SANCAK İŞ BAŞINDA

Polat’ın en büyük düşmanı Gölge, Polat Alemdar’ı ortadan kaldırdığını düşünerek, hayalindeki Büyük Babil Devleti’ni kurmak için tekrar harekete geçer. Ona göre, önünde artık hiçbir engel kalmamıştır. Ancak gözden kaçırdığı büyük bir ayrıntı vardır. Siyah Sancak… Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak, Gölge’nin ordusu Dark River’dan aldığı darbe üzerine karşı saldırıya geçer. Siyah Sancak’a Cahit de katılır ve Gölge’yi ele geçirmek için büyük bir operasyon başlar. ZEYNEP VE TİLKİ RUSYA’DA Zeynep ve Tilki, Karun’un verdiği görev üzerine Rusya’da harekete geçer ve Büyük Konsey Üyesi Sergei’yi yakından takip etmeye başlarlar. Bir kumarhanede Zeynep normal biri gibi yaklaşarak Sergei ile tanışır. Plan normal bir şekilde ilerlerken hiç hesap etmedikleri bir olay gerçekleşir.

KURTLAR VADİSİ PUSU 283. BÖLÜM FRAGMANI

RASKOLN ORTAYA ÇIKIYOR

Uzun bir aradan sonra Raskoln de ortaya çıkar. Mete, Kenan ve Raskoln’ü tanıştırır. İkili arasında samimi bir ilişki başlar.

KURTLAR VADİSİ PUSU DA İLGİNÇ SAHNE

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun 283. bölümünde Polat’a sülük tedavisi“Kurtlar Vadisi Pusu”nun bu akşamki bölümünde, ilginç sahneler ekrana gelecek. Senaryo gereği omuzundan vurulan Polat Alemdar, Murali tarafından tedavi edilecek.

Murali kurşunu çıkarıp yarayı diktikten sonra o bölgeyi sülük kullanarak temizleyecek.

Gerçek sülüklerin kullanıldığı sahne için Elazığ’dan Hızır-Sümbül Kayaoğlu adlı uzmanlar getirildi. Çekim 1,5 saatte tamamlandı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir