Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal Dnin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta kendisini Ali Candan olarak hatırlayan Polatın durumu merak konusu. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sürpriz gelişmeleriyle ekrana kilitleyen ve Polat Alemdarın geçmişiyle yüzleşme sahneleriyle nefes kesen Kurtlar Vadisi Pusunun yeni bölümünde yaşanacaklara dair ipucu vermesi beklenen fragman henüz yayınlanmadı. Peki 285. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin takipçilerinin büyük bir merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanının haftanın ortasında yayınlanması öngörülüyor. Hafızasını kaybeden ve kendisini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdarı neler bekliyor? Polatın yaşadığını bir türlü kabullenemeyen Arielin yeni plan ne? Geçtiğimiz hafta karşılaştığı manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşan Siyah Sancak ve ekibinin yeni hedefi ne? Tüm bu soru işaretlerine yanıt olması beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölümü 3 Mart Perşembe akşamı Kanal Dde yayınlanacak.

Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir bölümle ekrana gelen ve canlı bomba kriziyle ekrana kilitleyen dizinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Polat ve düşmanları arasında neler yaşanacak?Gölgenin yeni planı ne? Geçtiğmiz hafta hapishaneden çıkan Pusat ve Profesör Altay arasında ne gibi yeni gelişmeler olacak? Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, defne samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Sabanın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu 274. bölümü 3 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

KURTLAR VADİSİ PUSUDA SON YAŞANANLAR

En son 25 Şubat Perşembe günü ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusuda şunlar yaşanmıştı; Polat Alemdarın hafızasının bir bölümü silindi. Kendisini Ali Candan sanan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başladı. Düşmanları ise bu durumu fırsat bilerek Polatı en zayıf zamanında öldürmek için harekete geçti. Özellikle Gölge, Polat Alemdarı tamamen bitirmek için tüm fırsatları değerlendirdi. Polat, Kızkulesinin önüne giderek, Elifle geçirdiği anları hatırladı. Polatı geçmişi burada da yalnız bırakmadı. Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevkonun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açıldı. Polatın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Muraliden başka kimse bilmiyordu. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polatın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verdi. Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriyedeydi. Şedidin ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıydı. Köy halkı aç ve susuzdu. İnsanlar açlıktan kırılıyordu. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizledi. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düştü. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme