Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi 243. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi 243. yeni bölüm için nefesler tutuldu Kanal D ekranının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. 243. Bölüm ile ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu bomba etkisi yaratacak. Leyla ve Elif kurtulacak mı? İşte Pusu’nun yeni bölümünden son ayrıntılar..

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 243. bölüm fragmanı herkesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde neler olacak merak konusu. Bu akşam Kanal D ekranlarında olacak dizi için son ayrıntılar..

Polat Alemdar, bombalı saldırı sonucu yaralanan Leyla ve Elif için hastanede tedirgin bir şekilde beklemektedir.Öte yandan Sagir’i yakalamak için bizzat harekete geçmiş ve ciddi bir mesaj iletmiştir. Tilki avlanmaktan kurtulmakla kalmadı, üstüne avcısını da ele geçirdi .Ayağa kalkınca ilk işi intikamını almak olacaktır.

Bu sırada Erhan’ın tutsaklığı ne kadar sürecektir? Pusat, Pitbull’un motorcu çetesine bir ziyarette bulunacak; O sırada başka bir ziyarette olan Pitbull ise hiç beklemediği şekilde ağırlanacaktır. Akif ve Yasin ise katıldıkları gizli görevi başarıyla tamamlamak için canlarını dişlerine takacaklardır.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı soluksuz izlenecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi