Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm seyret Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu Son bölüm fragmanı yayınlandı. Milyonlarca kişinin izlediği Kurtlar Vadisi Pusu Yeni bölüm fragmanı ile heyecanları doruklara taşıdı. Kurtlar Vadisi Pusu Son bölüm, dizi severlerin merakla beklediği bölüm haline geldi. İnternette de bir fenomen haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, video paylaşım sitelerinin en çok tıklanan görüntüleri arasında.

Necati Şaşmaz’ın “Polat Alemdar” tiplemesiyle başrolünü paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu, yıllardır gündemden düşmüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde başrolü oynayan Polat Alemdar, ilişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin “Küresel Güçler” ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş, gizli bir devlet görevlisidir. Dizide Polat Alemdar’ın en yakınındaki adam rolünü oynayan Gürkan Uygun, yani nam-ı diğer Memati ise, Sokaklardan geldiği için fevri ve acımasızdır. Onun için sorun her zaman somut olmalıdır ve çözümler basittir. Olayların perde arkasıyla ilgilenmez.

Kurtlar Vadisi Pusu 132. Bölüm Özeti

Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 132. bölümü, 13 Ekim Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte nefesleri kesecek 132. bölümde yaşanacaklar:

Kaşifoğlu bombayı patlatmış, Yaşar ve Haşim Ağa içeride kalmıştır. Polat Alemdar ve ekibi ise patlama sonrasında çıkan çatışmada Kaşifoğlu’nu ellerinden kaçırır.

Polat, Leyla’yla konuşmak ister. Leyla, Polat’ın kendisine evlenme teklif edeceğini düşünmektedir.

Kaşifoğlu’nu kendilerine çekmek için Hamit’in gazetelere röportaj vermesini isteyen Polat, Davut Tataroğlu’ndan yardım ister. Ancak Hamit, Polat’ı dinlemeyerek canlı yayına da çıkınca ortalık karışır.

Kara ise Kaşifoğlu’nun Haşim’e tuzak kurmasına çok sinirlenmiştir. Kara’nın ziyaret edeceği bir kişi daha vardır

Kurtlar Vadisi Pusu 133. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu