Kurtuluş Son Durak Film Fragmanı Full izle, Kurtuluş Son Durak Full izle, Kurtuluş Son Durak Filmi Full izle, Kurtuluş Son Durak Full izle, Kurtuluş Son Durak Filmi Online Full izle Seyret

Özet: Psikolog Eylem (Belçim Bilgin) terk edilmiş olmanın acısını bastırmak ve hayatına yeni bir çevrede devam etmek için yeni bir muhite taşınır. Burada sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen sıra dışı kadınlar Eylem’in hayatını baştan aşağıya değiştireceklerdir.

Ömrü boyu yatalak babasına bakmış olan Vartanuş (Demet Akbağ); mafya babası sevgilisinin kendisini sürekli oyladığını fark eden Goncagül (Nihal Yalçın); çocukları için kendisini koca dayağına iyice alıştırmış olan Gülnur (Ayten Soykök) ve onunla aynı acıyı çeken kızı Tülay ( Damla Sönmez) ve bütün bunların içerisinde hayata pembe gözlüklerle bakmaya çalışan kuafor Füsun (Asuman Dabak), psikolojisini toplamaya çalışan Eylemi Kurtuluş son durakta bulacaktır.

Şiddettin ister psikolojik, ister fiziksel her türlüsüne karşı olan bu kadınlar beraber daha da güçlü olduklarını keşfedeceklerdir.

Vizyon tarihi: 6 Ocak 2012
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Oyuncular: Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın,
uzun metrajlı film Türkiye . Tür: Dramatik komedi

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz