Kuruluş Osman
Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 112. Bölüm Fragmanı izle Kuruluş Osman son Bölüm Fragmanı seyret Kuruluş Osman 112. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Kuruluş Osman 111. Bölüm özeti, Baş veririz, can veririz ama asla teslim olmayız!
Bala Hatun zindana düşüyor!

İsmihan Sultan; Şeyh Edebalı’yı ele geçirmiş, onun üzerinden Bala Hatun’u da tuzağa çekmeyi planlamaktadır. İsmihan Sultan’ın oynadığı oyunla Bala Hatun zindana düşer. İsmihan Sultan, Bala Hatun ve Şeyh Edebalı’yı Marmaracık Hisarı’nda hapsetmektedir. Öktem Bey ve Bengi Hatun’un bu durum karşısındaki tutumu ne olacaktır?

Osman Bey, Bala Hatun’u Edebalı’yı kurtarmak için harekete geçiyor!

Osman Bey’in, Bala Hatun ve Şeyh Edebalı’yı kurtarmak için neler yapacak? İsmihan Sultan, Osman Bey’e karşı Olof’u en zehirli silahı olarak kullanacaktır. Osman Bey, Bala Hatun ve Şeyh Edebalı’yı kurtarmak için zindana ulaştığında karşısında Olof ve İsmihan Sultan’ı bulur. İsmihan Sultan gözünü karartmıştır. Bala Hatun’u ve Şeyh Edebalı’yı öldürmemek için tek şartı Sultan Mesud’un getirilmesidir. Osman Bey, Sultan Mesud’u teslim edecek midir?

Söğüt yok olma tehlikesi altında

Söğüt’te bulaşıcı hastalık iyice yayılmıştır. Malhun Hatun ve Kumral Abdal hastalığı çözmeye çalışırken hiç beklemedikleri bir tehlikeyle burun buruna kalırlar. Zehrin panzehiri bulunmazsa bütün şehir yok olacaktır. Hastalığın çaresini bulabilecekler midir?


Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Kurulus Osman 112 Bolum Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz