Kuruluş Osman Dizisi 25. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 10 Haziran Seyret

Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı (10 Haziran Çarşamba) Kuruluş Osman Dizisi 25. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 10 Haziran Seyret

Bala Hatunla evlenen ve Şeyh Edebalının desteğini alan Osman Bey gazayı başlatarak Alpleri ile birlikte harekete geçerken, Moğolların uçtaki temsilcisi Alişar Beyi ve onunla ittifak yapan Dündar Beyi hedefine koydu. Osman Bey, Alişar, Dündar ve Bahadırı Kayı Obasına getirir.

Dündar ve Alişarı ele geçiren Osman Bey, Moğollara karşı nasıl bir plan kuracak? Alişar, Dündar ve Bahadırın akıbeti ne olacak? Osman Beyin, Bala Hatunla evlenmesi Kayı Obasında nasıl karşılanacak? Zöhre ve Aygül, Osmanın hamlesi karşısında ne yapacak? Geyhatu ve Moğollar, uç beyleri Alişarın yakalanmasına nasıl yanıt verecek?

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osmandı Karanlığın içinde ona yol gösteren aşk oldu Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını aşkla gördü. Gücünü kılıcından değil, aşktan aldı Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını aşkla verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluşun adı oldu Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, ilahi aşkla kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi. Yapım : Bozdağ Film Yapımcı : Mehmet Bozdağ Genel Yönetmen: Metin Günay Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu

  • Kuruluş Osman Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 10 Haziran Seyret

Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir