Kuruluş Osman Dizisi 41. Bölüm Tanıtımı Seyret Youtube Atv

Kuruluş Osman Dizisi 41. Bölüm Tanıtımı Seyret Youtube Atv Kuruluş Osman Yeni Bölüm Son Fragmanı

Kulucahisarı iki defa kim fethettiyse, Söğütü kim kurtardıysa, Kayı Beyi odur! Osman Beyin Kayı beyi olmasıyla Kuruluş Osmanda yeni bir dönem başlayacağı bu bölümde; kadroya katılan üç yeni oyuncu da ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Kayı Obasını yeni beyini seçmek üzere kurulacak toya hazırlanırken, Dündar Bey bazı beyleri altınla kandırıp tarafına çeker. Osman amcasının oyununu bozmayı başarıp Bey seçilirken, bu gelişme uç bölgesinde büyük coşkuyla karşılanır.

Osman Beyin, Bey olması üzerine köşeye sıkıştığını düşünen Nikola, sürpriz bir destekle yeniden güç kazanır. Dündar Bey, Toyda yaşadığı hayal kırıklığının ardından yeni çareler ararken; Savcı Bey kendisini desteklediğini sandığı amcasının oyunu karşısında öfkelidir.

Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun ise Osman Beyi elde edebilmek için yeni bir plan kurar. Beylik emanetlerini teslim alan Osman Beyin ilk icraatı ne olacak? Osman Bey, Dündar Beyin oyununu nasıl bozacak? Dündar Bey, beylik sevdasından vazgeçecek mi?

Savcı Bey, yaşadığı hayal kırıklığının ardından nasıl bir hamle yapacak? Nikola, Osman Beyin Kayıların başına geçmesine nasıl karşılık verecek? Targun Hatun, Osman Beye duygularına gem vurabilecek mi? Flatyos, Kayı Obasından kaçabilecek mi?

Kuruluş Osman 41. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir