Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 28 Aralık Fragmanı

Kuzey Güney 15. Bölüm Özeti; Gizli evlilik Tekinoğlu Ailesi’ni karıştırıyor. Kuzey’in gizli evliliğinin ortaya çıkışıyla, Tekinoğlu Ailesi tekrar karışır. Handan Hanım tepkisini ilk andan itibaren gösterirken, bu evlilik konusundaki tavrını açıkça ortaya koyar. Artık Kuzey, hem kendi ailesiyle, hem de Simay’ın ailesiyle ayrı ayrı mücadele etmek zorundadır. Bu süreçte Kuzey’e hiç tahmin etmediği bir yerden destek gelir.

Atilla Sinaner’in vasiyetiyle ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler, Sinanerler cephesini hareketlendirir. Ebru, çocukları Banu ile Barış arasında büyük bir krize neden olabilecek gerçeğin peşine düşer. Diğer taraftan, Güney ve Banu yeni işlerine dört elle sarılır. Somut adımlar attıkça, Güney’in kendi güveni daha çok artar. Güney hedeflerine adım adım yaklaşırken, bu yeni iş Kuzey’in de hayatında yavaş yavaş önemli bir yer tutmaya başlar.

Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı Seyret, Kuzey Güney 16. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 17. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

İçine düştüğü karışık duruma rağmen Kuzey, elinde olmadan Zeynep’e ilgisini tavırlarıyla belli eder. Kuzey’in tavırlarındaki bu farklılığı, buruk bir şekilde fark eden tek kişi Cemre olur. Kuzey’le karşı karşıya geldiğinde Zeynep, Kuzey’e doğru ilk adımı atmaktan çekinmez. Zeynep’in duruluğu ve kararlığı, Kuzey’i etkisine alır. Ancak, her ikisini bekleyen sürpriz, aralarındaki yakınlaşmayı beklenmedik bir şekilde noktalayacaktır.

Kuzey Güney 16. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz