Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle 18 Ocak Çarşamba

Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 18 Ocak Çarşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 18. Bölüm Özeti; Kuzey’le Simay’ın düğünü var.. Simay, Kuzey’i oyuna getirir ve evdeki yerini garantiye alır. Kuzey bir kez daha istemediği bir hayatı yaşamaya mecbur bırakılır. Zeynep ise yaşananlardan kendini suçlar. Öte yandan sessiz sedasız İstanbul’a geri dönmek zorunda kalan Handan Hanım, yokluğunda Simay’ın evdeki gücünü artırdığını fark eder.

Kuzey’le Zeynep arasındaki yakınlaşmanın ortaya çıkmasıyla birlikte, Sami ile Hüseyin karşı karşıya gelir. Kuzey’e yapılan haksızlıklara Gülten de sessiz kalmayınca, olaylar daha da büyür.
Zeynep, Kuzey’den uzaklaşmak için işine sarılır. Ancak Cemre’nin Kuzey’e aldığı yeni yıl hediyesi, Kuzey’in Zeynep’e bir adım daha yaklaşmasına sebep olur. Tüm yaşananların arasında Cemre, Kuzey’e karşı değişen hisleriyle mücadele etmektedir.

Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı Seyret, Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı Full izle, Kuzey Güney 20. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

Kızının içinde kopan fırtınayı ilk fark eden ise Gülten olur.
Simay, Kuzey’i düğün yapmaya mecbur eder. Düğün Mersin’de yapılacaktır. Cemre ve Ali, Kuzeyi yalnız bırakmamak için onlarla birlikte gider. Düğün gecesi yaşananlar, Cemre’yi Kuzey’e daha da yaklaştırır.

Kuzey Güney 19. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir