Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 15 Şubat Carşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 22. Bölüm Özeti; Ali, Simay’ın yalanlarını ortaya çıkarıyor.. Kuzey’in telefonu Cemre için, Banu ile Güney’in nişanlandıkları gecenin anlamını tamamen değiştirir. Kuzey’in kendisine doğru bir adım attığını düşünen Cemre, bu telefona büyük anlamlar yükler.

Sinaner Ailesi’nde Banu ile Güney’in nişanlanmalarının sarsıntısı artarak devam eder. Ebru ve Barış’ın bu nişanı sessizce kabullenmeye niyetleri yoktur.

Güney’in Banu’yla evliliğe doğru ilk adımı atması en çok Handan Hanım’ı sevindirir. İki ailenin tanışması için organize edilen akşam yemeğine büyük hevesle hazırlanır. Tekinoğlu Ailesi, Sinaner köşküne çıkar. O gece özellikle Güney için hayli sıkıntılı geçecektir.

Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı Seyret, Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı HD izle, Kuzey Güney 23. Bölüm Fragmanı Full izle, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

Öte yandan Simay, Kuzey’le Güney’in sırrını öğrenir. Kuzey’in hayatında yerini garanti etmek için şimdi çok daha güçlü bir kozu vardır. Simay’ın yalanlarının farkında olan tek kişiyse Ali’dir. Tekinoğlu Ailesi’yle Sinaner Ailesi’nin biraraya geleceği akşam, Ali de Simay’ın yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçer.

Kuzey Güney 23. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi