Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle 22 Şubat

Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 22 Şubat Carşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 23. Bölüm Özeti; Kuzey, Sümer hesaplaşıyor. Kuzey’in gece kulübünün önünde Simay’ı gördüğü anda yaşanabilecek olaylar, Ali’yi ani ve kritik bir kararın eşiğine getirir. Kuzey etrafında olup biteni anlamaya çalışırken; Simay defterini tamamen kapatmak için Ali harekete geçer. Sümer’le olan ilişkisinin ortaya çıkmasıyla birlikte artık, Simay’ın kaçacak yeri yoktur. Kuzey’i kaybetmemek için her yolu deneyen Simay, elindeki tüm kozları oynar.

Öte yandan Sinaner Köşkü’ndeki akşam yemeği, Tekinoğlu ve Sinaner Aileleri arasındaki uçurumu gözler önüne sermeye yeter. Geceyi hasarsız atlatmak için Banu ve Güney’in gösterdiği çaba, Barış’ın hamleleri karşısında yok olur. Gecenin finalindeyse, Barış’ın “evlilik sözleşmesi” sürprizi Tekinoğlu Ailesi üstünde şok etkisi yaratır. Bu durum karşısında Güney hedeflerine ulaşmak için çok kritik bir karar vermesi gerektiğini fark eder. Kuzey’in kalbinin sesini dinlediği, yepyeni bir hayata başlamasını isteyen Ali, bunun için elinden geleni yapar. Ancak Kuzey’den aldığı tepki bu sefer çok farklı olur.

Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı izle Seyret, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı Full izle, Kuzey Güney 24. Bölüm Fragmanı HD izle, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

Diğer yandan Kuzey’i beladan uzak tutmak isteyen Ali, Sümer’in karşısına tek başına çıkar. Ali’nin tüm çabasına rağmen, bu hesaplaşma Sümer’le Kuzey karşı karşıya getirecektir.

Kuzey Güney 24. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi