Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 29 Şubat Carşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 24. Bölüm Özeti; Kuzey’in öfkesi büyük.. Kuzey tüm gerçekleri öğrenir. O andan itibaren Kuzey’in öfkesinin önünde kimse duramaz. Güney, Sinanerler’e karşı kazandığı büyük zaferin keyfini sürerken, Güney’e karşı kaybetmiş olmak Barış’ı daha da hırslandırır. Öte yandan Banu’nun rahatsızlığı, Güney’den ustalıkla gizlenir. Simay’ın, Tekinoğlu Ailesi’nin hayatından kolayca çıkmaya niyeti yoktur. Özellikle Güney’in hayatında tehdit olmaya devam edecektir.

Ali, Kuzeyin tekrar Sümer’le karşılaşmasına engel olmak için çabalar ama, korktuğu maalesef gerçekleşir. Kuzey , Ali’yi korumak için bir kez daha Sümer’le karşı karşıya gelecektir. Kuzey hayatındaki pürüzleri temizlemeye çalışırken, Güney, yarattığı markayı büyütmeye ve kendi de büyümeye devam eder.

Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı Seyret, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı HD izle, Kuzey Güney 25. Bölüm Fragmanı Full izle, Kuzey Güney 26. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

Banu’nun onu her şartta yanında istemesi onu daha da güçlendirir. Artık hedefine daha da yakındır. Bu durum Kuzey’le Güney’in arasında kopacak fırtınanın başlangıcı olur.

Kuzey Güney 25. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme